Mestis hokeja līga. "Zemgale/LLU" - "K-Espoo"

Šovakar Latvijas čempione hokejā "Zemgale/LLU" Somijas pēc spēka otrajā līgā savā laukumā uzņēma turnīra līdervienību "Kiekko-Espoo". No Jelgavas ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Jelgava ieņem pēdējo vietu turnīra tavulā, bet Espo ir pārliecinoša līdere. Gada sākumā izbraukumā Zemgale līdervienībai vienu punktu atņēma.
Kā jau līderei pienākas Espo atbalstīt bija ieradies prāvs fanu pulks.
Mača pirmajā daļā ļoti līdzvērtīgs hokejs, labākas iespējas pat Zemgalei.
Pēc pārtraukuma pievīla disciplīna. vispirms Somijas klubs spēlējot vairākumā guva vārtus no vārtu priekšas, bet perioda izskaņā vienādos sastāvos panāca jau 2-0.

Trešā perioda sākumā uz nupat notīrīta ledus spēlējot vairākumā ātrā pretuzbrukumā skaistu vārtus guva Pēteris Purmalis. Rezultāta starpība samazināta līdz 1-2.
Masveidīgi atspēlēšanās mēģinājumi atspēlējās ar ātru somu prettriecienu, Pīponene bija precīzs 3-1 Espo labā. Nomainot vārtsargu pret 6. laukuma spēlētāju Purmalis guva savus otros vārtus spēlē un panāca 2-3. Izglābties jelgavnieki nepaspēja un piedzīvoja 5. zaudējums pēc kārtas. Tas neļauj uzlabot pozīcijas tabulā.