• Otrdiena, 2021. gada 19. janvāris
  • Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā mākoņains, -7 °C, D/DA vējš, 3,60m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Juris Vidiņš

1:1

Daži viņa partijas biedri ir aizdomīgi optimizējuši nodokļus, glabājuši mājās tūkstošiem skaidras naudas, taču izrādījušies partijai derīgi. Tagad, pēc balsu pirkšanas skandāla Latgalē, "Vienotība" lemj par Viļānu nodaļas vadītāja izslēgšanu no partijas. Ko pārkāpis Juris Vidiņš?

Komentāri (4)

Jānis Laiks
turpin.

To spilgi demonstrē Saeimā ievēlētās, t.s. populārās personas - mūziķi, aktieri, sportisti, ārsti, utt., kuru darbība likumdevējā izrādījusies vai nu pilnīga nulle, vai pat ar mīnus zīmi.

Otrkārt, ja ar vieniem simptomiem apstaigā vairākus ārstus, var iegūt pārskatu arī par ārstu "kvalifikāciju atšķirībām", - no klajas nekompetences un vienaldzības, līdz pareizai diagnozei un veiksmīgai ārstēšanai.
Tā ir jebkurā profesijā - ir gan kompetentāki, gan mazāk kompetenti darbinieki, kuru prasmes un zināšanas variē, bet tam bieži nav sakara ar viņu morāli, ētiku vai pilsonisko stāju.
Jānis Laiks
Piebilde Lilitas Slomakas-Veckaktiņas komentāram.
1. Stukači bija a) apmelotāji, kas čekai nodeva nepatiesas ziņas par režīmam ne pārāk lojāliem, vai parastiem pilsoņiem, lai izkalpotos; b) apmāti pienesēji, kas režīmam ziņoja par jebkuru, viņuprāt, kaitniecību - Ziemsvētku atzīmēšanu, anekdotēm, radio klausīšanos, utml.
Šodien nav ne režīma, ne stukaču. Tie cilvēki, kuri nebaidās publiski iestāties pret klaji negodīgu rīcību, pret nelikumībām, demonstrē ne tikai spēju atšķirt labo no ļaunā, bet arī pilsonisko drosmi.
Būtu vairāk šādu aktīvo un drosmīgo, mums tā neplauktu korupcija, vieglāk būtu izķert gan valsts izzadzējus, gan nodokļu naudas pārlicējus savā kabatā, nemaz nerunājot par mazāk svarīgiem noziegumiem.

2. "Man kā ārstei tiešām to grūti saprast". Pirmkārt, reiz iegūtā profesija pati par sevi, diemžēl, neko negarantē, - ne spriešanas spēju esamību, ne sajēgu par godīgumu, ne sapratni par labo un ļauno valsts attīstībā, pat ne profesionalitāti. To spilgi demonstrē Sa
Pauls Vasks
Vidiņš malacis! Raidījuma esence - pēdējās 2 min. Egilu Levitu par prezidentu!
Jānis Laiks
Jā, ir šeftmaņi, ideālisti un klusējošā masa.
Zaķ- un kamparveidīgie šeftmaņi pagaidām Vienotībā dominē, jo masa baidās paust vai tai nemaz nav sava viedokļa, tā tolerē jebkādas izcelsmes lielu naudu, jebkādu varu, jebkādas darbības, lai tikai būtu iespēja pašiem pietuvināties elitei.

Ja Vienotība sašķelsies, es savu balsi turpināšu atdot par Judinu, Viņķeli, Čepāni, - par strādājošu likumdevēju-ideālistu, kas spēj ar savām smadzenēm atpelnīt viņam maksāto algu, kam nav jāshēmo un jāblēdās, lai palielinātu savus ienākumus.

P.S. Interesanti būtu uzzināt tos "apmēram 8" vārdus, kas, Hermaņaprāt, ar savu pienesumu ir pelnījuši vietu Saeimā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

1:1 Gundars Rēders: Valdis Zatlers

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Valdis Zatlers 4

1:1

1:1. Gundars Rēders : Vaira Vīķe-Freiberga

1:1