• Svētdiena, 2020. gada 29. novembris
  • Vārda diena: Ignats, Virgīnija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Komēdija. «Fengu ģimene»

Spēlfilmas

Annija un Beksters atgriežas mājās pie saviem ekscentriskajiem vecākiem brīdī, kad notiek ģimenes krīze. Viņus vieno savdabīga bērnība. Abi bērni regulāri piedalījušies vecāku savādajās, groteskajās mākslas performancēs, iemiesojoties vampīru ģimenes tēlos un atveidojot citus savādniekus, tādejādi šokējot konservatīvo sabiedrību 1970. gadu Amerikā. 

Jau pieauguši būdami, Annija un Beksters kļūst par lieciniekiem abu vecāku mīklainajai pazušanai. Policijas darbinieki uzskata, ka abi vecāki ir cietuši negadījumā un, iespējams, miruši. Abi bērni par to nav tik pārliecināti un uzskata, ka tā ir pēdējā vecāku mākslinieciskā izrāde. Annija nolemj pati atrast vecākus.

«Fengu ģimenes» režisors ir amerikāņu aktieris, režisors un producents Džeisons Beitmens, kurš filmā atveido vienu no galvenajiem varoņiem Beksteru. Nikola Kidmena, viena no izsmalcinātākajām austrāliešu aktrisēm, ir vairākkārtēja «Zelta Globusu»un «Emmy» balvu laureāte, savas karjeras laikā ieguvusi arī «Oskaru» par 2002. gadā uzņemtās drāmas «Stundas» galvenās varones Virdžīnijas Vulfas atveidojumu.

Family Fang

ASV, 2015

Rež: Džeisons Beitmens

Lomās; Džeisons Beitmens, Nikola Kidmena un citi

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Tāda ir dzīve. Komēdija

Spēlfilmas

Astrīdas Lindgrēnes jaunība. Drāma

Spēlfilmas

Dubultā dzīve. Komēdija

Spēlfilmas