• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +4 °C, D/DR vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Āderes»

Aizliegtais paņēmiens

Latviešu paaudžu paaudzēs daudzinātās zemes eneģijas dzīslas - āderes - izrādās, ir nenotveramas. Rīkojam eksperimentu: četri rīkstnieki, un atklājas, ka katram ir savs variants par to, kur ir āderu krustpunkti. Un kam tagad lai tic? Varbūt tomēr labāk ģeologiem un fiziķiem?

Komentāri (6)

Dainis Polis
Paldies par raidījumu, jau sāku domāt, ka zeme ir plakana....
nilsgraustins
Ar tieši tādām pat sekmēm AP varētu pierādīt, ka Dieva nav.
Māris Ābele - dziedinu
https://twitter.com/Edvinovics
Lauris Galins
Arī šis sižets izskatās pēc kāda pasūtījuma, jo āderu speciālistiem tika piedāvāts pārbaudīt savas spējas vietā, kur faktiski nav nosanamas ūdens āderes, - līdzenumos, ar vienveidīgu grunti kas ir ūdens caurlaidīga- klasiski, - Jūrmala, Jaunmārupe utl, nav pazemes ūdens kustību, jo tur ir ūdens horizonts ir vienmērīgā dziļumā no virsmas kā ezerā, lai noteiktu ūdens āderes ir jābūt pzemes ūdens tecējumam, bet noteikt tās nekustīga ūdens horizonta baseinā ir tas pats kas speciālistam likt noteikt ūdens āderes purvā vai ezera vidū. Pavisam cita aina būtu ja šos speciālistus aizvestu uz pauguraini un kalnainā apvidū liktu noteikt ūdens āderu vietas. Mani nedaudz izbrīna ģeologa nezināšana par šiem pamat procesiem, un cita starpā, arī zinātniekam kurš apgalvo ka kas tad ir āderes, nav definējuma ir taisnība, jo cilvēks kurš nosaka āderes ir kā mērinstruments, kurš vadās pēc izjūtām, vai arī, pēc placebo efekta, kas šajā gadījumā traucē šī instrumenta darbībai..
Renars Piliniks
Nu bet tad šiem ''speciālistiem'' arī vajadzētu klientam godīgi pateikt- ''šis reģions nav ar izteiktiem tecējumiem, tapēc mērījumi var būt kļūdaini''.
Bet nē- viens pasaka, ka viņam ir taisnība un pārējiem nav pieredzes, otrs pasaka uzticaties tiem kas bija uz vietas, jo es jau tikai caur internetu to visu izdarīju, un trešais vispār smīn un saka izlemjiet paši kuram ticēt utt.
Tā rīkojas uzmetēji, kurus interesē tikai piepelnīties uz lētticīgo rēķina, nevis profesionāļi.
Guntis Pauliņš
nu nav tā nekāda muļķošanās ! varu sižeta autoriem to nodemonstrēt, izmēģināt raidījuma autoriem, Kaščejeva kungam ! ne visiem vienādas ir šīs spējas . kaut gan sižetā pieaicinātie neuzvedās īsti profesionāli. jānosaka āderes malas, un tad var spriest par āderes vidus līnija, kur iedarbība ir visstiprākā. varētu teikt , ka man pagalma ir spēju pārbaudes poligons :D gudrākus āderniekus vajadzēja uzaicināt :D

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Krīzē cietušie un lielā nauda»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un ierobežojumi» 1

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Covid-19 un ierobežojumi»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. «Saeimas deputāti. Alga un darbs» 1

Aizliegtais paņēmiens