• Sestdiena, 2020. gada 29. februāris
  • Vārda diena:
  • Rīgā +2.8°C, DA vējš 3.1m/s, 752mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

«Mana vienīgā». 3. - 7. sērija

Mana vienīgā

Pirmdiena, 17. februāris

3. sērija

Luišs atgriežas slimnīcā, lai mēģinātu kaut ko uzzināt par Maru. Taču dakteris pēc Maras lūguma atsakās Luišam teikt, kur viņu meklēt. Uzzinājusi par Artūra piedzīvojumiem Lisabonā, Mara vairs negrib viņu redzēt. Taču Artūrs mēģina salīgt mieru un izsaka Marai bildinājumu. Fransiška, mācoties vadīt auto, izraisa nelielu avāriju un nejauši iepazīstas ar Santjagu.

Otrdiena, 18. februāris

4. sērija

Mara pieņem Artūra bildinājumu, un abi svin savu saderināšanos pēc angoliešu tradīcijām. Pēc ilgām pārdomām arī Luišs nolemj ierasties svētkos. Nojaušot, ka viņas plāns var neizdoties, Pilāra metas dēlam pakaļ. Silvija izstāsta draudzenēm, ka gaida bērnu un ka viņas vīrs grib, lai viņa pārtrauktu grūtniecību.

Trešdiena, 19. februāris

5. sērija

Žoržs un Enrike pamazām zaudē pacietību, gaidot savas sievas atgriežamies no Angolas. Redzot, ka Enrike jūtas vientuļš un nomākts, Mito mēģina izmantot izdevību. Fransiška cenšas iegūt Santjagu simpātijas, un šķiet, ka visbeidzot viņai tas izdodas. Artūrs Luiša viesnīcas numuriņā atrod fotogrāfijas, ko uzskata par pierādījumu Maras neuzticībai.

Ceturtdiena, 20. februāris

6. sērija

Kad Luišs dodas meklēt Maru, viņu uz ielas smagi piekauj divi nepazīstami vīrieši. Gan Luišs, gan Mara ir pārliecināti, ka viņus uzsūtījis Artūrs. Vīlusies savā līgavainī, Mara atsauc saderināšanos. Pilāra nolemj mainīt stratēģiju un izliekas, ka atbalstīs Luiša attiecības ar Maru. Pedru izmisīgi meklē darbu un atgriežas būvfirmā, kur uzzina, ka viņa vietā jau ir pieņemts cits.

Piektdiena, 21. februāris

7. sērija

Uzzinājis par meitas saderināšanās izjukšanu, Norbertu mēģina vest Maru pie prāta un pieprasa no viņas paklausību. Mara tomēr nav gatava atgriezties pie Artūra un aiziet no mājām. Arī Artūrs nepakļaujas Norbertu spiedienam un nemēģina glābt attiecības. Kad Izabela uzzina, ka štatu samazināšanas dēļ viņa paliks bez darba, viņu piemeklē insults. Mito nostāda Anu fakta priekšā – viņai turpmāk būs jārūpējas par savu māti.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls. 11. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā. Portugāļu seriāls. 10. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā 9. sērija

Mana vienīgā

Mana vienīgā 8. sērija

Mana vienīgā