• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +4 °C, D/DR vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Dalībnieki:

Līga Kriķīte, komandas kapteine izglītību ieguvusi Latvijas Lauksaimniecības universitātē, dzīvo Jelgavā un strādā Veterinārmedicīnas fakultātes bibliotēkā. Patīk prāta spēles, piedalās dažādos turnīros, patīk mīklas, japāņu zīmējumi, daudz lasa un brauc ar velosipēdu.

Aivars Kriķītis, kapteines dzīvesbiedrs, strādā tirdzniecībā, laiku pa laikam piedalās kādā erudīcijas spēlē, šādā sastāvā spēlēs pirmo reizi.

Pēteris Ozoliņš, kapteines tēvs. 53 gadus strādājis Raunas Lauktehnikā par atslēdznieku,  aizrāvies ar idejām un praktiskiem darbiem, kā pagatavot dekoratīvus metāla izstrādājumus.


Jana Hartmane, komandas kapteine, humanitāro zinātņu maģistre no Priekules. Erudīcijas spēļu fane. Interesējas par daudz un dažādām tēmām, īpaši tuva literatūra, teātris, kultūra. Varētu lasīt, kā arī ceļot nedēļām ilgi.

Guntars Hartmanis. Kapteines dzīvesbiedrs. Apveltīts ar labu humora izjūtu, erudīts daudzos jautājumos. Patīk diskutēt par dažādām tēmām, īpaši sportu. Vienmēr priecīgs ceļot. Aizrautīgi spēlē basketbolu.

Gundega Piņķe. Kapteines svaine. Jautra un zinātkāra būtne. Patīk ceļot, izšūt un lasīt dažādu literatūru. Aizrauj dabaszinātnes. Sirsnīga un radoša personība.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 1. marts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 22. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.