• Pirmdiena, 2020. gada 25. maijs
  • Vārda diena: Junora, Anšlavs
  • Rīgā +9.0°C, - vējš 0m/s, 765mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

LV jaunatklāšanas raidījums «TE!»

Te!

Pauls turpinās Latvijas tūrisma testēšanu, bez brīdinājuma ierodoties kādā no Latvijas pilsētām. Dace ar jaunajiem Latvijas darītājiem perinās inovatīvas biznesa idejas. Māra ieskatīsies galvaspilsētas satiksmes regulēšanas aizkulisēs, bet Gustavs ar Martu atklās, kas ir novadpētniecība un mēģinās izdibināt, kā latvieti ietekmē viņa izcelsmes vieta. Viņu ceļš šoreiz vedīs uz Skrīveriem.

Komentāri (4)

Andis Alksniņš
speciāli noskatījos to Timrota sadaļu. Nu, nebija nekas tāds, par ko jūs te runājiet! Droši vien esiet no Salaspils, tāpēc tāds cepiens! Ja gribat, lai runā par salaspils vērtībām, tad noalgojiet zinošus darbiniekus, kas gatavi strādāt arī sestienās! Tas ir apsmiekls, ka Latvijā TIC nestrādā brīvdienās! Kam tie ir vajadzīgi, piemēram, otrdienā?
Katrīna Sproģe
Milzīga haltūra! Timrota kungs varam parunāt pa moto lietām ,mēs pat sveicināmies mans dzīves draugs ir Baltijas ;čempioms)
tūrisma lietās esat nošāvis ļoti greizi. te ir arī krieviski runājošie varat uzdot jautājumu,kāpēc cilvēki un tūristi nevar izkāpt pie Tilderu kapiem un arī Salaspils memoriāla. Jo te redz...idiotisms.nevar būt pietura. Un raidījumā Jūsu kolēģe Impro gide Marta .....1000 reizes brauc uz savu dzimto Jēkabpili un tur izrādas Aizkraukles pilskalns un ne tikai....Bija par daudz ....
Aija Spura
Jau kuro reizi skatos Timrotu šajā raidījumā un kārtējo reizi viļos! Sekli, pavirši, nebūtiski - tie ir galvenie atslēgas vārdi viņa skatījumam. Kāda raidījumam jēga, ja TE nekā nav?!! Kā var rādīt Salaspils Botānisko dārzu un sākt ar, piedodiet, suņu kakām, un ne vārda nepateikt par dārza lepnumu - oranžēriju, kas tiešām ir kaut kas īpašs! Vēlams būtu vismaz iegaumēt kafejnīcas nosaukumu, ko pirms tam jau dzirdējām, nevis saukt pavisam citus vārdus (vārda Ance vietā min Alīna un ko tur vēl!). Supersubjektīvais viedoklis par Salaspils baznīcām! Spalvainā ideja par HES un Jūrmalu, bet ne vārda par Doles salu vai pašu HES! Ne vārda par Salaspils iespaidīgo vēsturi (kāpēc arī varbūt ir šī pilsētas devīze "Salaspils pirms Rīgas", jo dibināta pirms Rīgas)!
Par Skrīveriem varbūt zinu mazāk, bet no šī raidījuma arī neko aizraujošu, kāpēc TE būtu jāpiestāj, nedzirdēju un neredzēju, kaut gan noteikti ir!
Tukši, neinteresanti, nebūtiski, Timrota kungs!
Baiba Karlina
Labdien! Īsti nesapratu kālab Gustavs ar Martu Skrīveros mēģina runāt latgaliski, un kālab Timrota kungs iedomājās, ka Nacionālajā Botāniskajā Dārzā sestdienā kādam noteikti jāgaida viņš ar trim āboliem un iegribu nopirkt palmu. Ābolu šķirnes īstenībā jāskaidro Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacijā, un vispār a.god. Timrota kungam jābeidz uzvesties kā lauķu snobam!!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

LV jaunatklāšanas raidījums «TE!»

Te!

Te!

Te!

LV jaunatklāšanas raidījums «TE!»

Te!