• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīgas mikrorajonu sporta laukumu skarbā realitāte

Tautas sports

Labdien!

Šodien skatoties Jūsu rīta ziņu raidījumu, piefiksēju stāstu par sporta laukumiem.

Man ir patiess prieks , ka beidzot ir sarosījušies cilvēki, kam ir vārds un iespējas šo tēmu pacelt dienas gaismā.

Es vairākus gadus dzīvoju Imantā. Pērkot dzīvokli ļoti priecājos, ka blakus mājai ir skola (Imantas vidusskola) un ļoti lielas skolas stadions.

Pienāca pavasaris...............tad atklājās visas stadiona šausmas, prieki, izklaides !

Pozitīvais – stieņi ir labā kārtībā, nesen stadiona vienā stūrī izveidots futbola laukums, kurš pārsvarā ir aizņemts. Puiši ļoti aktīvi to izmanto. Iespēja skriet krosu pa apli.

Negatīvais – uz šo stadionu visi, kam vien nav slinkums, ved pastaigā savus suņus. Un kā mēs zinām, Rīgā varbūt vien 10% suņu īpašnieku savāc atstāto aiz mīluļiem. Tad Imantā nav pat šo 10%. Ekskramenti ir gan zālāja teritorijā, gan uz skrejceļa. Tad vēl ir personas, kas uzskata, ka stadions ir labākā vieta iedzeršanai un jautrībai sasist pudeles. Blakus mājā dzīvo kaķu un putnu mīļotāji, kas uzskata, ka labākā šo dzīvnieku barošanas vieta ir stadiona skrejceļš. Un noslēgumā, kāpēc miskasti nest uz attiecīgo konteineri? Ja blakus stāv sagrābta lapu kaudze, kurā var iemest savu miskasti.

Dažas dienas atpakaļ mēģināju pa šo stadionu paskriet. Pirmie , kas bija manā ceļā, neskaitāmi suņu s......, nākamā brīdī pāri visam skrejceļam izgāzta skābputra, un tad jau pēc dažiem soļiem sadauzītas pudeļu stikla lauskas.

Zinu, ka šis nav vienīgais stadions šādā stāvoklī. Bet ļoti cerot uz Jūsu atbalstu, Jūsu sarosīšanos, varbūt pat pietiktu ar žurnālistu ieinteresētību, lai attiecīgās skolas direktors un pašvaldība lietas labā kaut ko sāktu darīt.

Es uzskatu, ka stadions nav vieta, kur vest pastaigā savus suņus, tā nav vieta kur dzert, dauzīt pudeles, kā arī tā nav vieta, kur mest miskasti un barot dzīvniekus ar putrām.

Jau iepriekš pateicos!

Paldies, mūsu atsaucīgajiem skatītājiem par stāstu. Mūsu komanda noteikti mēģinās rast atbildes kā šo situāciju varētu labot.

Ja arī Tev ir kāds ierosinājums vai stāsts droši raksti mums uz tautassports@ltv.lv vai twitter.com/ltvsports

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports