• Svētdiena, 2017. gada 17. decembris
  • Vārda diena: Teiksma, Hilda
  • Rīgā -1.6°C, D vējš 1.3m/s, 751mm Hg, 88%

V.I.P.

V.I.P.

Lieldienu erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» kapteiņi būs sporta tiesneši un dzīvesbiedri Madara Trofimova un Aleksandrs Trofimovs.

Erudītu trijniekus veidos tikai sporta tiesneši, kas pirms pavasara, vasaras sezonas šādā duelī vēlas gan saliedēt, gan pārbaudīt komandu un spēkus. Ar šo pusfinālu iesāksim trīs spēļu ciklu, kura finālā balva būs ne tikai spēlē iegūtie eiro, bet arī iespēja klātienē iepazīties ar Eiropas Parlamenta (EP) darbu, ko spēles uzvarētājiem nodrošinās Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere. Katrai komandai būs tikai viens jautājums par Eiropas Savienības faktiem, taču pārējie jautājumi – saistīti ar ģeogrāfiju, sportu un citām saistošajām tēmām.

Dalībnieki:

Madara Trofimova, komandas kapteine, dzimusi Talsos. Aktīvi nodarbojas ar riteņbraukšanu, lai vairāk laika pavadītu kopā ar savu vīru.

Renāte Bergmane, kapteines kolēģe. Jau 10 gadus sauc sevi par rīdzinieci, nāk no Valmiermuižas, sabiedriska un aktīva, apmeklē dažādus kultūras un sporta pasākumus. Šobrīd brīvais laiks tiek aizpildīts ar maģistra studijām un kādu sportisku aktivitāti.

Elita Grašiņa, kapteines kolēģe tiesneša darbā. Ar riteņbraukšanu kā sportu nekad nav nodarbojusies. Tiesā riteņbraukšanu gan Latvijā, gan ārvalstīs.

 

Aleksandrs Trofimovs, komandas kapteinis. Nodarbojies ar riteņbraukšanu, absolvējis Murjāņu Sporta ģimnāziju un Alberta koledžu.

Klāvs Kislins, kapteiņa kolēģis un draugs. Bērnībā interesēja riteņbraukšana. Visu brīvo laiku pavadījis uz velosipēda. Latvijas Sporta tiesnešu apvienības biedrs un Latvijas Universitātes students.

Dāvis Tomiņš, kapteiņa kolēģis. Ieguvis bakalaura grādu vadības zinībās Latvijas Universitātē. Strādā privātā uzņēmumā. kas darbojas apkures, ventilācijas, kondicionēšanas un santehnikas jomās. Aktīvi nodarbojas ar sportu. Patīk ceļošana un kino.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 11. decembris. Fināls!

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. decembris

V.I.P.

V.I.P. 2

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 11. decembris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 1

V.I.P.