• Otrdiena, 2021. gada 18. maijs
  • Vārda diena: Inese, Inesis, Ēriks
  • Rīgā migla, +8 °C, Z/ZR vējš, 1,03m/s
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! «Deivida Atenboro ceļojums». Dokumentāla filma

Dokumentālās filmas

Sers Deivids Atenboro – šo vārdu pazīst ikviens dabas mīlis. Deivids ir raidījumu vadītājs un filmu ierunātājs, kuru mīl un ciena miljoniem skatītāju visā pasaulē. Viņš vienmēr pratis saprotami izskaidrot sarežģīto un savās pārraidēs parādīt cilvēkiem mūsu dabas skaisto un neparasto.

Sera Deivida Atenboro karjera sākās līdz ar televīzijas laikmetu, un nu jau vairāk nekā 65 gadus enerģiskais vīrs ir bijis dabas balss, kurā ieklausījušās vairākas paaudzes. Pat ASV prezidents Baraks Obama, kurš uzaicinājis viņu uz Balto namu un pats intervējis!

Šajā dokumentālajā filmā ielūkosimies aizkadros, kas atklāj to Deivida pusi, ko ekrānos neredzam – viņa īpatnējās sagatavošanās metodes, izcilo humora izjūtu un pārdomas par savu dzīvi un mūsu planētu, savā cienījamā vecumā nepārtraucot nodot svarīgu vēstījumu cilvēcei.

Sers Frederiks Deivids Atenboro dzimis 1926. gada 8. maijā. Viņam par godu nosauktas vismaz 15 dažādas augu un dzīvnieku sugas. Viņš atzīts par britu «nacionālo dārgumu» (viņam pašam šis tituls gan neiet pie sirds) un vienu no 100 ievērojamākajiem britiem.

Attenborough's Journey.

Lielbritānija, 2020

7+

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!