17.aprīlis, pirmdiena

2. sērija

Bišu māte

Bītija Meja ir dravniece, bet viņas pieņemtajam dēlam no Indijas vārdā Šambū ir ļoti bail no bitēm. Šambū sapņo par brīvāku dzīvi, bet māte to nepieļauj. Bītijai ir visai asa mēle, un viņa bieži strīdas ar citiem, jo īpaši ar savu kaimiņieni Sliteres jaunkundzi. Kad ar Bītiju notiek negadījums, kurā viņa salauž kāju, sākas vēl traģiskāki notikumi, kas ved pie seniem noslēpumiem.

18.aprīlis, otrdiena

3. sērija

Taisnības svari

Bantija pēc kādas balles apmeklējuma tiek apsūdzēta slepkavībā. Viņa atceras, ka atvairījusi mājas saimnieka Tedija uzmācību, bet, tā kā bija izdzerts visai daudz šampanieša, atmiņas nav skaidras. Diemžēl visi pierādījumi ir pret Bantiju. Šoreiz tēvs Brauns ir ļoti nobažījies, un Makartijas kundze ir pārbijusies, bet vai izdosies Bantiju attaisnot?

19.aprīlis, trešdiena

4. sērija

Muļķa gudrība

Kemblfordā ieradusies jokdaru grupa un rīko līksmes svētkus. Diemžēl tos aizēno negaidīta dakteres Belmontas nāve. Tēvu Braunu pārsteidz viņas nogalināšanas metode, jo tā izskatās pēc atriebības. Kad tiek nogalināts viens no jokdariem, tas nešķiet loģiski. Tēvs Brauns ir apmulsis, jo nešķiet, ka aizdomās turētajiem ir motīvs slepkavībām. Patiesības noskaidrošana izrādās dzīvībai bīstama.

20.aprīlis, ceturtdiena

5. sērija

Tiesnesis

Tēva Brauna grēksūdzes krēslā iesēžas senais paziņa, slavenais reliģisko artefaktu zaglis Erkils Flambo. Viņam ir neparasts lūgums – atrast citu zagli, kurš, izrādās, ir prasmīgāks un strādā ātrāk. Kad Flambo sāncensis tiek atrasts, viņi vienojas sarīkot sacensības, lai noteiktu, kurš ir labāks zaglis. Tēvs Brauns kļūst par šo derību tiesnesi.

21.aprīlis, piektdiena

6. sērija

Nelabā cipari

Kādā jaukā dienā Kemblfordā ierodas sieviete vārdā Roušīna. Visiem par pārsteigumu izrādās, ka tā ir Makartijas kundzes māsa. Viņas sen nav sazinājušās, jo Makartijas kundze neatbalstīja māsas vīra izvēli. Nu, kad Roušīnas vīrs ir cietumā, viņa vēlas kādu laiku padzīvot pie Makartijas kundzes. Bet tuvumā apmeties gaišreģis, kurš, šķiet, var palīdzēt iegūt bagātību loterijā. Un veiksme tiešām uzsmaida, bet vai tā nes laimi?

12+