• Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
  • Vārda diena: Anrijs, Arkādijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Arstarulsmirus saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

“Lai top” mērķis ir skatītājos raisīt pozitīvas emocijas, radot nebijušus muzikālos kopdarbus, kas izceļ tautas mākslas daudzveidību un veido kopības sajūtu. Arī mūziķis un stand-up comedy aktieris Arstarulsmirus notrausa putekļus no saksofona kastes un stājās Pāvula Jurjāna mūzikas skolas pūtēju orķestra rindās, lai papildinātu orķestra skanējumu un izmēģinātu spēkus kolektīvajā muzicēšanā. Viņš nekad līdz šim nav spēlējis orķestrī! “Pirmreizīgums vienmēr paspilgtina izjūtas. Turklāt pati doma veidot šādu sadarbību man šķiet apsveicama,” atzīst Arstarulsmirus, piebilstot, ka kolektīvā valdošā draudzīgā un jautrā atmosfēra palīdzējusi viņam iejusties. Lai arī pirmajos mēģinājumos vienmēr virsroku gūst stress, tas ir vajadzīgs stress, tas palīdz augt, attīstīties, ja tiek darīts kaut kas radošs.

Ja neskaita dalību šovā un spēlēšanu orķestrī, pēdējā pirmoreiz darītā lieta ir starts stand-up komēdijas žanrā ar izrādi “Iekšējās balsis”.

Līdz šim Arstarulsmirus dziesmu svētkos ir bijis klausītāju un vērotāju rindās, taču viņš uzskatā, ka tas ir pasākums, kurā ikviens var justies vienots ar apkārt esošajiem cilvēkiem un izpildītājiem. “Tas vienmēr ir grandiozi!”

Jau šo svētdien plkst. 21.20 būsim liecinieki grandiozai sadarbībai starp pūtēju orķestri un mākslinieku, kurš ieradis uzstāties viens. Lai top!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!