• Pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs
  • Vārda diena: Anrijs, Arkādijs
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Lauris Reiniks saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu «LAI TOP!»

LAI TOP!

Deju studijas „Dzirnas” vadītājs Agris Daņiļevičs par uzaicinājumu piedalīties pozitīvo emociju šovā „Lai top!” ārkārtīgi priecājies. Šova pirmajā sezonā viņš bijis žūrijā un sapratis, ka šis ir ļoti sirsnīgs un iedvesmojošs pasākums – deju kolektīvu skaits Latvijā kopš šova ir krietni pieaudzis!

Šī nav pirmā reize, kad „Dzirnas” sadarbojas ar Lauri Reiniku, viņi jau ir bijuši uz vienas skatuves Laura Ziemassvētku koncertā un citur, tāpēc viņš kolektīvā ienācis gandrīz kā savējais. Bērni jau iepriekš bija ar viņu tikušies, tāpēc viss noritējis pavisam gludi. Lauris stāsta, ka skatuves kolēģi sagaida, ka viņš ļoti ātri visu iemācīsies: „Kā, Lauri – mēs jau otro reizi dejojam, un tu vēl neatceries?!’’

Lauris pirms tam Dziesmu svētkos bijis gan viens no kora dziedātājiem, gan kā solists dziedājis ar Dziesmu svētku kopkori, tāpat arī viņš ir vadījis Dziesmu svētku televīzijas tiešraides. Viņš šovu uzskata par unikālu iespēju – diez vai vēl kādreiz dzīvē gadīsies dejot bērnu deju svētku repertuāru.

Pēdējā lieta, ko Lauris darīja pirmoreiz, bija klasikas nodarbība, uz kuru viņu aizsūtīja Daņiļevičs. Ir dejotas gan tautas, gan sporta dejas, taču klasiskais balets Laurim bijis svešs, nodarbībā viņš sajuties kā filmā. „Dejotāji apspīlētos tērpos, koka stanga pie sienas, un visam pa vidu bargais skolotājs: „Kāju augstāk! Muguru taisnāk! Krūtis uz priekšu! Savācam dibenus!” Nedaudz sajutos kā zilonis trauku veikalā, bet es mēģināju tikt līdzi. Tas galīgi nebija viegli.”

Balets Laurim jādejo nebūs, redzēsim viņu dejā „Viena vista” jau šo svētdien plkst. 21.20 LTV1!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Lai top!

LAI TOP!

Lai top!

LAI TOP!

Raidījuma viesi: «Dārdi» 1

LAI TOP!