6. sērija

Misters Bīns palīdz vīrietim uz ielas, kuram piepeši kļuvis slikti. Taču – kā sniegt pirmo palīdzību? Ceļojums vilcienā un lidmašīnā Bīnam izvēršas par pārbaudījumu, taču visām situācijām ir risinājumi.

Otrdiena, 18. maijs

7. sērija

Ziemassvētku laikā misteram Bīnam ir sava versija par Jēzus bērna piedzimšanu. Tā izvēršas savdabīgā leļļu teātra izrādē lielveikala vidū. Bīnam ir iespēja bildināt savu jauno draudzeni, taču viņu sagaida rūgta vilšanās.

8. sērija

Misters Bīns nakņšo viesnīcā. Taču viņam ir grūtības sadzīvot ar citiem viesiem. Nekur nav tik labi kā mājās, tāpēc Bīns sev paņēmis līdzi veselu iedzīvi.

Trešdiena, 19. maijs

9. sērija

Ceļojuma laikā pavisam netīšām Bīns attopas ar mazuli – no kurienes viņš uzradās? Būdams apzinīgs, Bīns nolemj izklaidēt mazuli atrakciju parkā pēc pilnas programmas.

10. sērija

Ir Vecgada vakars, un Bīns ir sarīkojis Jaungada ballīti savā unikālajā stilā. Tomēr drīz vien viesi atklāj, ka kaimiņos notiek daudz jautrāka ballīte, un aizvilina Bīnu sev līdzi. Nākamajā rītā Bīns iepērkas un sāk jauno gadu ar pamatīgu blīkšķi.

Ceturtdiena, 20. maijs

11. sērija

Bīns apmeklē atvērto durvju dienu skolā un izklaidējas, nenojaušot, ka aiz sevis atstāj haosu un iznīcību. Prieki gan nav ilgi, kad Bīns atklāj, ka pazudusi viņa mašīna…

12. sērija

Pēc pamatīga jandāliņa izraisīšanas vietējā veļas mazgātavā Bīns izmēģina roku golfā, kur viens neveiksmīgs sitiens pa bumbiņu aizsāk piedzīvojumu pa visu pilsētu.

Piektdiena, 21. maijs

13. sērija

Ar apbrīnojamu izdomu misters Bīns mēģina iespraukties rindā slimnīcas uzņemšanā. Pēcāk viņš sagādā pamatīgas nepatikšanas karalienes goda sardzei, bet vakarā atkal liek lietā iztēli, lai ārstētu bezmiegu.

14. sērija

Kārtējo reizi misters Bīns attopas ērmotā situācijā, šoreiz – friziera vietā… Nabaga klienti! Pēc piedzīvojumiem bagātas dienas Bīns pazaudē vilciena biļeti, tāpēc mēģina apmuļķot vilciena konduktorus. Viņa pūliņi izraisa negaidītu pavērsienu.

7+