• Trešdiena, 2019. gada 23. oktobris
  • Vārda diena: Daina, Dainida, Dainis
  • Rīgā +12.5°C, DR vējš 3.6m/s, 764mm Hg, 70%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 910. - 914. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 17. jūnijs

910. sērija

Pēc Alīsijas atraidījuma Kristofs parāda savu patieso dabu un piedraud Alīsijai atņemt bērnu. Kristofs nolemj izmantot Džesiku, lai atbrīvotos no Viktora. Romija saprot, ka melošana tūlīt beigsies, bet nespēj izstāstīt Paulam taisnību par Lūsiju. Ksenijai izdodas pierunāt Natašu doties uz tikšanos ar slavenu režisoru, tas sadusmo Mihaelu.

Otrdiena, 18. jūnijs

911. sērija

Roberts un Andrē sanaidojas par to, kam būs noteikšana «Firstenhofas» virtuvē. Džesika lūdz Kristofam apdomas laiku, viņš izdara uz meiteni vēl lielāku spiedienu. Pauls ir atguvis redzi un atgriežas dzīvoklī pie Viktora un Nila.  Eva uzzina, kurš izraisīja ugunsgrēku staļļos. Romija uzraksta Paulam vēstuli un pamet "Firstenhofu”.

Trešdiena, 19. jūnijs

912. sērija

Kristofs saprot, ka ar Džesiku nevarēs viegli manipulēt; kad Eva uzzina par Kristofa šantāžu, viņa uzstāda viņam ultimātu. Verners veltīgi cenšas samierināt Andrē un Robertu. Pauls nesaņem Romijas vēstuli un nesaprot, kāpēc Lūsija izvairās no viņa. Ksenija pamanās sanaidot Mihaelu un Natašu.

Ceturtdien, 20. jūnijs

913. sērija

Kristofs izmēģina visus līdzekļus, lai nopirktu Evas klusēšanu un slēptu no Alīsijas savu šantāžu. Boriss uzzina par tēva plāniem pret Viktoru un ir satriekts. Alīsija un Viktors turpina satuvināties. Fabiāns ir iemīlējies Valentīnā un vēlas viņai pasniegt dāvanu, pirms meitene aizbrauc uz Parīzi.

Piektdiena, 21. jūnijs

914. sērija

Boriss un Viktors nolemj kopīgiem spēkiem atjaunot izdegušo stalli. Džesika ir palikusi bez naudas un dzīvokļa, Alfonss vēlas piešķirt viņai pajumti savā mājā, Hildegarde iebilst. Romija nolemj neatklāt Paulam patiesību par Lūsiju, bet tad Pauls atrod vēstuli ar Romijas atzīšanos. Dezirē ierodas «Firstenhofā» darba darīšanās un pārsteigta konstatē, ka Nils un Tīna nav kļuvuši par pāri.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (7+)

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (7+) 998. sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (7+) 997. sērija

Mīlas viesulis