• Ceturtdiena, 2020. gada 13. augusts
  • Vārda diena: Velga, Elvīra, Rēzija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Sirmais. Kulta ēdieni». 5. sezona. 1. - 4. sērija.

Sirmais. Kulta ēdieni

1. sērija

Ceļojums caur Āzijas kulināro meku – pa Bankokas tirgiem un restorāniem, uz Taizemes tālajiem Dienvidiem baudīt labāko tomyum un pasakaini skaistos lotosa laukus, līdz pat unikālajām Taizemes ziemeļu ciltīm, bambusu birzīm, tējas plantācijām un citronzāles audzēm.

2. sērija

KANĀDA. Kļavu sīrups. Caur stindzinošu Kanādas aukstumu suņu pajūgā dodamies pēc delikātākā saldinātāja pasaulē - cukurkļavu sīrupa. Ar izcilu šefpavāru gatavojām slaveno Kanādas pīli ar kļavu cukura glazūru, pie kolorīta virtuļnīcas īpašnieka Remija vārījām Kanādas kulta desertu, Sirmais tika piestrādāt par Kanādas hokeja komandas treneri, kopā ar Kanādas latvieti Vili Ābeli devās zemledus makšķerēšanā un pagatavoja asarīti kļavu sīrupā. Un, protams, bez pankūkām - nekādi! Šoreiz tās ir pankūkas kopā ar Obamas iecienītāko Kanādas našķi - «bebra asti»!

3. sērija

POLIJA. Virtuļi. Polijā bijām neticamā laikā - uz Lieldienām. Tas bija košākais kultūršoks, kādu jebkad esam piedzīvojuši! Darinājām virtuļus, vārījām slavenās poļu zupas (fļaki, žureks...), pētījām Lieldienu rituālus un viesojāmies greznajā pazemes valstībā - Veļičkas sāls raktuvēs.

4. sērija

ISLANDE. Menca. Islande ir kulta sala ar kulta zivīm un zeme, kur lielākais vairums iedzīvotāju tic elfiem. Ko mēs tur sadarījām? Baidījām dzidrūdeņu zivis, līksmojāmies grilballītē kopā ar Vesman salas zvejniekiem, savukārt Michelin zvaigznēm nominētā restorānā baudījām glazētu mencas galvu un mēģinājām izdzīvot pēc slavenās islandiešu pūdētās haizivs pagaršošanas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Sirmais. Kulta ēdieni 4». Ungāru gulašs

Sirmais. Kulta ēdieni
Anotācija

«Sirmais. Kulta ēdieni 4». Izraēla

Sirmais. Kulta ēdieni
Anotācija

«Sirmais. Kulta ēdieni». Taivāna

Sirmais. Kulta ēdieni
Anotācija

«Sirmais. Kulta ēdieni 4». Austrija

Sirmais. Kulta ēdieni
Anotācija

«Sirmais. Kulta ēdieni 4». Maroka

Sirmais. Kulta ēdieni