• Otrdiena, 2020. gada 18. februāris
  • Vārda diena: Kintija, Kora
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 752mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 17. jūnijs

V.I.P.

Uģis Joksts aicina uz sezonas pēdējo finālu vasarīgā atmosfērā. Būsim liecinieki spēlei, kurā pārbaudīsim divas ģimeņu komandas ( kapteines Dzintra Vilāne un Linda Oņiskiva) un vienu iecelsim par  pusgada pēdējā fināla lielo uzvarētāju, piešķirot skaistu summu košam ģimenes atvaļinājumam un ceļojumam. 

Veiksmīga šī spēle būs arī diviem skatītājiem, kuri, pateicoties saviem iesūtītajiem jautājumiem, papildinās mēneša budžetu. Komandām dziļas pārdomas sagādās kāda dialekta vēju nosaukumi, kāds zināms, bet neatpazīts ezers un kāds latviešu tēlnieks.

Paldies skatītājiem par būšanu kopā ik pirmdienu no septembra līdz jūnija vidum, gaidām tikšanos atkal septembrī!

Dalībnieki:

Dzintra Vilāne, komandas kapteine, 41 gadu nostrādājusi jūras transporta loģistikas jomā, pēc aiziešanas pensijā darbojas kā brīvprātīgā dienas centrā «Kastanis», māca angļu valodu. Galvenās intereses - literatūra, vēsture, ceļošana. Labprāt min krustvārdu mīklas, palīdz audzināt mazdēlu un šobrīd piepilda sen lolotu cerību- spēlēt erudīcijas spēli.

Rainers Vilāns, kapteines dēls. Izteikts rīdzinieks. Pēc iepriekšējās dalības VIP raidījumā saņēmis mammas kritiku, tagad labprāt atbalstīs viņas centienus kapteines lomā. Ar dzīvu interesi novēro sabiedriskas norises, par kurām parasti izsaka sarkastiskas piezīmes. Sevī apvieno skepticismu ar optimismu, tiem mainoties.

Jānis Cīrulis, Rainera draugs un kursabiedrs. Personība, kurai vienmēr ir plāns “B’’. Labprāt aizvieto draugus un paziņas dažādās  erudīcijas spēlēs.  Interešu lokā pasaules vēsture, dokumentālās programmas. Garšo avokado.

 

Linda Oņiskiva, komandas kapteine. Dzīvo un strādā Gulbenes novada Lizumā. Ir audžumamma ar 15 gadu stāžu. Interesē vēsture un kultūra, iespēju robežās cenšas apmeklēt teātra izrādes, lasa un ceļo. Brīvajā laikā uzspēlē dambreti.

Jānis Krakops, kapteines brālis, nodarbināts poligrāfijas nozarē. Ir jau reiz  piedalījies erudīcijas projektā citā televīzijā. Patīk sports, īpaši sporta spēles, interesē vēsture un ģeogrāfija, patīk ceļot.

Dāvis Oņiskivs, kapteines dēls, šobrīd Āgenskalna Valsts ģimnāzijas 12. klases izlaiduma gaidās, interesē tehnika un sports. Nākotnes plāni saistās ar medicīnu vai inženierzinātnēm. Labprāt piekrita piedalīties spēlē, jo domā, ka komanda ir pietiekoši varoša šim izaicinājumam.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 24. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 4

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 17. februāris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts. Fināls 1

V.I.P.