• Svētdiena, 2021. gada 28. februāris
  • Vārda diena: Skaidrīte, Justs, Skaidra
  • Rīgā apmācies, +2 °C, DR vējš, 2,06m/s
LSM Bērnistaba

«Smalkais stils» 25. - 32. sērija

Smalkais stils

Pirmdiena, 17. jūlijs

25. sērija

Hiacintes sapnis ir jauka mājiņa laukos. Tāpēc viņi ar Ričardu dodas meklēt savu sapņu pili. Taču to atrast ir daudz grūtāk nekā Hiacinte bija iedomājusies.

26. sērija

Hiacinte ir sajūsmā, uzzinot, ka Ričarda paziņu lokā ir slavens dārza centra īpašnieks. Viņam par godu Hiacinte rīko dārza svētkus. Margrieta ir pārliecināta, ka Onslovs tiekas ar citu sievieti. 

 

 

Otrdiena, 18. jūlijs

27. sērija

Hiacinte brīvprātīgi piesakās aizbraukt pretī uzaicinātajam vieslektoram komodoram uz dzelzceļa staciju. Diemžēl atgadās ķibele ar Ričarda automašīnu, un viņi vairs nevar atrast svarīgo viesi. Kad Hiacinte visbeidzot satiek komodoru, viņa nav gatava viņa pavedināšanas mēģinājumiem.

28. sērija

Ričardam nepatīk doma, ka Hiacinte viena pati braukā apkārt, apskatot lauku īpašumus. Viņš bīstas, ka viņa iegādāsies kaut ko tādu, ko viņi nevar atļauties. Visbeidzot Hiacinte atrod īsto vietu, bet Ričards, to ieraugot, krīt izmisumā.

 

Trešdiena, 19. jūlijs

29. sērija

Hiacinte un Ričards pavada laiku savā šaurajā dzīvoklītī laukos. Hiacinte ielūdz pusdienās Elizabeti un Emetu. Tomēr bēniņu dzīvoklis ir patiešām šaurs. Kad ierodas vairāk viesu, Emets iesprūst ar galvu dzīvokļa griestos.

30. sērija

Notiek draudzes rīkotais labdarības tirdziņš. Draudzes locekļus sagaida pamatīgs šoks, jo Hiacinte pieteikusi sava vīra Ričarda gatavību salabot draudzes nama elektrību. Tas šķiet mazliet savādi, jo vairāk tāpēc, ka Ričardam nav ne elektriķa dotību, ne zināšanu. 

 

Ceturtdiena, 20. jūlijs

31. sērija

Hiacinte piesakās par brīvprātīgo palīgu baznīcas rīkotā sirmgalvju izbraukumā uz piejūras atrakciju parku. Vikārs Hiacintei piespēlē ar mīlestību apsēstu vecu itāli un sievieti, kurai itin bieži uznāk jūras slimība – tas ir vairāk, nekā Hiacinte bija gaidījusi!

32. sērija

Hiacinte gatavojas masku ballei. Viņas apņemšanās – atstāt iespaidu uz jaunajiem rajona kaimiņiem. Ričards sagādā kostīmus, par kuriem Hiacinte nav sajūsmā. Roza ir saderinājusies ar poļu tautības vīrieti, kura vārdu nespēj izrunāt.

 

 

 


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Smalkais stils» 17. - 24. sērija

Smalkais stils
Anotācija

«Smalkais stils» 9. - 16. sērija

Smalkais stils
Anotācija

Situāciju komēdija. «Smalkais stils» 1. - 8. sērija

Smalkais stils