17. jūlijs, pirmdiena

16. sērija

Daktera Šterna pēkšņā ierašanās Karla klīnikā un Dāvida spontānais lēmums nostāda Betiju emocionālā spriedzes situācijā. Tomēr darbā Betija un Franks Šterns, kā vienmēr, sadarbojas ideāli un papildina viens otru. Betija sāk šaubīties, vai tiešām ir noslēgusi visus rēķinus ar savu pagātni. Mirjama Šeflere ir bijusī Franka Šterna paciente. Meitenei pienācis laiks saņemt donora plaušu. Franks vēlas veikt sarežģīto operāciju. Kad Mirjamai tiek atklāta infekcija, Betija un Šterns uzsāk sacensību ar laiku, lai glābtu meitenes dzīvību. Uzņemšanas nodaļā notiek aprūpes personāla apmaiņas programma ar pārējām klīnikas nodaļām. Nikolajs Dumitru ir ieradies pastrādāt uzņemšanā, bet pēkšņi pats kļūst par pacientu.

18.jūlijs, otrdiena

17. sērija

Dakteris Šterns gatavojas atgriezties Minhenē. Betija ir nolēmusi aizvadīt atvaļinājumu Namībijā, kur vēlas palīdzēt mobilo klīniku darbā. Rike cenšas pārliecināt Betiju, ka viņas attiecības ar Franku nebūt nav beigušās, bet tad Betija saņem negaidītu piedāvājumu. Pilsētā notikusi nopietna autoavārija. Uzņemšanas nodaļa uzņem vairākus cietušos, palīgos ierodas iekšķīgo slimību nodaļas medmāsa Elizabete. Tomass Mellers ir smagās mašīnas šoferis. Viņš pamazām atceras avārijas apstākļus un sāk apzināties, ka, iespējams, ir vainojams autobusa šofera nāvē. Ar Betijas un Elizabetes palīdzību Tomass atrod veidu, kā samierināties ar savu vainu un palīdzēt cietušajiem. Pēc avārijas uzņemšanas nodaļā nonāk arī divas mūķenes Johanna un Cecīlija. Aprūpējot Cecīliju, medmāsa Mija atskārš, ka pieļāvusi nopietnu kļūdu. Pauls Ekarts dodas viņai palīgā labot pārpratumu.

19. jūlijs, trešdiena

18. (nosl.) sērija

Betija nolēmusi pārcelties uz Namībiju. Pienākusi viņas pēdējā darba diena. Visi gatavo viņas atvadu svinības. Nejaušības pēc arī dakteris Šterns nonācis pacienta lomā. Daktere Helēna fon Arnštete ir atgriezusies no Amerikas un nolemj rūpīgi pārbaudīt Franka Šterna savainotās ribas. Franks uzzina, ka Betija un Dāvids ir izšķīrušies, tomēr nespēj paspert Betijai pretī izšķirošo soli. Rikei izdodas pierunāt Betiju uzrunāt Franku un neļaut viņam aizbraukt. Pūlas kundze izmisīgi meklē aizvietotāju Betijas vietai. Neviens no esošā aprūpes personāla viņai nešķiet piemērots virsmāsas amatam. Karla klīnikā uzņem vecu vīru Helmutu Pecoldu. Rike vēlas uzmundrināt pacientu un izprašņā par viņa ģimeni un radiem. Māsai Elizabetei Pecolda stāsti šķiet pazīstami, un viņa izdara pārsteidzošu atklājumu.