• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Tieša runa: «Kā būs turpmāk un kāda ir ceturtās varas loma Latvijā?»

Tieša runa

Pirmsvēlēšanu gaisotnē vairāku politisko spēku pārstāvji izteica skarbus aizrādījumus. Pirmsvēlēšanu gaisotnē vairāku politisko spēku pārstāvji izteica skarbus aizrādījumus žurnālistiem un ar dažiem pat atteicās runāt vispār.  Arī valdības veidošanas procesā šīs attiecības ir gana saspringtas. Kā būs turpmāk un kāda ir ceturtās varas loma Latvijā?

Dalībnieki:

Ralfs Nemiro

KPV LV valdes loceklis

Dagmāra Beitnere-Le Galla

JKP

Artis Pabriks

Attīstībai/PAR! premjera amata kandidāts

Inga Šņore

LTV žurnāliste

Anda Rožukalne

mediju eksperte, RSU asoc. Profesorte

Sigita Kirilka

LŽA projektu vadītāja

Komentāri (7)

Raimondas Pabrieža
Bojār, Jūs tēlojāt absolūto taisnību, bet beigās samelojāties. Tas parāda, kā žurnālists var sagrozīt domu. Jūs teicāt, ka sabiedrība apmēram puse neuzticas ne vienam ne otram, bet īstenībā, AIRĀK kā 50% neuzticas ne vienam ne otram! Maza niansīte, bet pavisam cita doma! Tāpat raidījumā par JKP, var uzsvērt par nozaru (interešu) dalīšanu, bet var par to, ka ZZS var atstāt opozīcijā! Atkal maza niansīte...
Raimondas Pabrieža
Vairāk nekā 50 % sabiedrības neuzticas ne politiķiem, ne žurnālistiem ( zināms ne visiem), nevis, kā teica Bojārs, apmēram puse!
Aivars Ignatāns
Par LTV žurnālistu angažētību vai savu politisko uzskatu uzbāšanu sabiedrībai, nicīgi izturoties pret citiem uzskatiem, liecina kaut vai Pabrika, kā galvenā tiesneša un patiesības paudēja, uzaicināšana. Neuzaicināja taču ZZS vai NA pārstāvjus. Nemaz nebrīnītos, ja LTV strādājošie kolektīvi būtu novēlējuši par Pabrika pārstāvēto izteikti liberālo sarakstu. Nesmaidošais Bojārs jau pirmsvēlešanu diskusijās, kur piedalījās JKP, visu pārraidi uzdeva pat ne provocējošus jautājumus, bet tekstiņus ar vienu mērķi - norakt JKP skatītāju priekšā. Bojār, jūs esiet angažēts un nav svarīgi, kas ir angažētājs - kāds oligarhs vai jūsu politiskās vai citāda rakstura simpātijas.
Gundega Biete
Tikai apmēram pēdējā mēneša , divu laikā:
1) FILMAS: Pāvesta vizītes laikā bija skatāma filma par lesbietēm : SANGAILES VASARA ( bija pat apmēram divas nedēļas pieejama atkārtojumā www.ltv.lv, cik esmu novērojusi, parasti tā nav)

- Pag. svētdien LTV 1 vakara filma diezgan apšaubāma rakstura ( necenzēti lamuvārdi u.tt) : Māmiņa.

- Šo svētdien LTV 1 vakara filma TELMA (garīgi ļoti tumša filma , pret kristīgo vērsta , arī lesbisms).

2) RAIDĪJUMI: - ļoti tendenciozi, vienpusēji atspoguļotais raidījums, pseido problēma
"Aizliegtais paņēmiens". Operācija: «Dzimumu vienlīdzība» ;
- Kultūršoks: «Ko īsti nozīmē tikumība izglītībā?»;
- Panorāma un Saknes debesīs sižetus zinu, bet laika trūkuma dēļ, tos meklējot, ātrumā nevaru atrast. Iespējams tos atradīšu vēlāk.
Ojārs Bīriņš
Vakar klausījos runas TIEŠAJā RUNĀ un apbrīnoju Šņores svētulīgo ģīmīti. Pirms dažām nedēļām savā de facto bez kaut kādiem pierādījumiem pēc tirgus bābu parauga tika norieta Baiba Broka. Kaut vienu dokumentu būtu parādījusi, bet tikai pieņēmumi un klačas. Viņa taču esot draugos ar Ušakova ģimeni, bet tas draudzējas ar Krieviju, tāpēc Broka biatlona federeācijā pārstāvēšot Krievijas intereses. Darīja savā pārraidē visu to par ko vakar kritizēja citus. Un tā kā tas bija priekšvēlēšanu laiks tad nenoturējās neuzgāzusi naktspodiņu arī NA. Palika nepatīkama sajūta par LTV darbību. Rodas jautājums - kas tad ir jūsu saimnieki?
Gundega Biete
Pilnīgi piekrītu Dombravas teiktajam, ka sabiedriskais medijs aizstāv liberālu ideoloģiju. Man kā skatītājai tas ir redzam, piem., raidījumos "Aizliegtais paņēmiens", "Kulturšoks", "Saknes Debesīs", un par nožēlu arī "Panorāmā", kurā "Attīstībai/Par" tiek atspoguļota bez kritikas.
Diemžēl ,to arī redzu arī LTV filmu izlasē, kurās filmu saturs ir apšaubāma rakstura (lesbisms, kristīgo vērtību noliegums). Diez vai lielākā daļa sabiedrības šo jauno liberālo kursu ir akceptējusi, taču nodokļus gan tā maksā!
Roze Cibiņa
Diemžēl ,to arī redzu arī LTV filmu izlasē, kurās filmu saturs ir apšaubāma rakstura (lesbisms, kristīgo vērtību noliegums). Diez vai lielākā daļa sabiedrības šo jauno liberālo kursu ir akceptējusi, taču nodokļus gan tā maksā!
--------------------------------
Uzs kaitiet, lūdzu, konkrētās filmas un raidījumus, kuros ir atspoguļotas visas tās Jūsu nosauktās šausmas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!