Pirmdiena, 17. oktobris

6. sērija

Gadatirgū Mērdoka uzmanību piesaista precīzs kādas šķērsielas modelis, kurā vienas ēkas logā redzams cilvēks ar ieroci. Neviens no ielā dzīvojošajiem neatceras, ka pēdējā gada laikā tur būtu šauts, bet modeli ir taisījusi sieviete ar autismu, kuru apkārtējie uzskata par plānprātīgu. Lai atklātu šo noziegumu, Ogdenai pat nākas veikt neparastu sekciju.

Otrdiena, 18. oktobris

7. sērija

Toronto vecās pasažieru piestātnes vietā atrod līķi. Tas ir bijušais Kanādas aizsardzības ministrs Šenlijs, kurš pazuda pirms 34 gadiem, pavadot kādu īpašu kravu. Tā kā runa ir par valsts drošības jautājumiem un Kanādas un ASV attiecībām Amerikas pilsoņu kara laikā, izmeklēšanai seko līdzi gan Terenss Maierss, gan amerikāņu aģents.

Certurtdiena, 20. oktobris

8. sērija

Telefonu operatore Tesa Mofeta dzird, kā tiek nogalināta sieviete. Brekenrīds to neuztver nopietni, jo šis ir jau ceturtais “noziegums”, par kuru viņa ziņo. Tomēr, pārbaudot adresi, Mērdokam un Krebtrijam rodas aizdomas, ka namā tiešām kaut kas noticis. Izmeklēšanas gaitā Mērdoks un Krebtrijs atklāj nežēlīgu dārglietu zagļu bandu, kas izmanto bērnus bezpajumtniekus.

Piektdiena, 21. oktobris

9. sērija

Mērdoku uzmeklē viņa senā paziņa Anna, ar kuru viņš iepazinās Bristolē, jo Toronto pazudis viņas līgavainis Džo. Tramvajā tiek neizprotami nogalināts kāds vīrietis. Iecirkni pārpludina sūdzības par sīkām zādzībām. Visi uzskata, ka vainīgi ir čigāni. Taču tad tiek apzagti arī Drūrija kunga turīgie kaimiņi.

12+