Pirmdiena, 17. oktobris

3673. sērija

Negaidot “Firstenhofā” ierodas Lijas bijušais mīļākais Patriks Krīgers un paziņo, ka vēlas viņu atgūt. Roberts nolemj izpētīt Patrika pagātni, jo uzskata, ka vīrietis grib Liju izmantot. Gerijs izglābj Širīnu no garāmbraucošas mašīnas un nolemj paveikt vēl nākamos varoņdarbus, lai atstātu uz meiteni iespaidu. Hanness un Maija vēlas uzfilmēt labdarības pasākumam video par Floriāna slimību. Hanness nejauši pamana Floriāna sarakstā vēlēšanos, kas liek viņam kļūt greizsirdīgam. 

Otrdiena, 18. oktobris

3674. sērija

Floriāns vēlas Ērikam dzimšanas dienā sarīkot pārsteiguma ballīti. Lai arī Maija ir aizņemta ar gatavošanos eksāmenam, viņa piekrīt palīdzēt Floriānam sagatavot Ērikam dāvanu. Maija nojauš, ka Floriāns jūtas daudz sliktāk, nekā apgalvo. Gerijs atzīstas Zonnbīhleriem, ka uz ielas uzkrāsoja gājēju pāreju, un noklusē par Širīnas līdzdalību. Zonnbīhleri iesaka Gerijam aiziet uz policiju un atzīties. Patriks zvēr Lijai, ka nevēlas no viņas materiālu palīdzību, tikai atjaunot bijušās attiecības. Roberts cenšas apvaldīt greizsirdību un ielūdz Liju uz teātri. Ariāna pamanās sabojāt viņiem vakaru. 

Trešdiena, 19. oktobris

3675. sērija

Naktī Roberts pamana, ka Patriks sūta Lijai romantiskas īsziņas. Ariāna iesaka Robertam padzīt Patriku no viesnīcas. Kad Lija to uzzina, viņa sadusmojas uz Robertu, un abi sastrīdas. Maija atklāj, ka aizmirsusi iemācīties vienu tēmu eksāmenam, un ar Hannesa palīdzību sagatavo špikeri. Lai arī eksāmenu Maija uzraksta bez špikošanas, mazā lapiņa sagādā viņai nepatīkamu pārsteigumu. Policija liek Gerijam uzņemties skolēnu pavadoņa pienākumus pie vietējās skolas. Gerija centība izraisa ciemā sastrēgumu.

Ceturtdiena, 20. oktobris

3676. sērija

Maija palīdz Gerijam iesaiņot Ērika dāvanu un nejauši atklāj Floriāna pēdējo vēlēšanos sarakstu. Pēc Ērika dzimšanas dienas ballītes Maija pavada Floriānu mājās un nespēj apvaldīt savas jūtas. Gerijs vēlas nodziedāt Ērikam apsveikumu un nolemj to darīt kopā ar Širīnu. Viņa nespēj atteikt, bet nolemj uzstādīt savus noteikumus. Patriks turpina aplidot Liju. Viņa lūdz viņam pamest viesnīcu. Roberts saprot, ka ir aizvainojis Liju, un vēlas izlīgt mieru. Lija paziņo, ka viņai ir nepieciešams laiks. Ariāna priecājas par abu strīdu un turpina realizēt savu plānu. 

7+