Pirmdiena, 17. oktobris

107. sērija

Kristovals un Marina saskaras ar arvien skarbāku realitāti Marokā – viņiem trūkst medikamentu, lai ārstētu ievainotos, un nav zināms, kad lauka lazarete tos saņems. Tikmēr Madridē Selija tiek pakļauta arvien nežēlīgākām terapijas metodēm. Aurora ir šokēta, kad uzzina iemeslu, kāpēc Selijai nepieciešama terapija. Adela patversmē apciemo Trīnijas bērnus un nolemj viņiem palīdzēt. 

Otrdiena, 18. oktobris

108. sērija

Ilgstoši nesaņemot nekādas ziņas no frontes, donja Doloresa baiļojas par sava dēla Kristovala dzīvību. Diāna mēģina īstenot riskantu plānu, lai noskaidrotu, kādas nelikumības notiek tekstila fabrikā. Par spīti Antonijas palīdzībai, Gavrjelam un Fransiskai neizdodas atrisināt domstarpības, un pamazām abi saprot, ka ir pārāk atšķirīgi, lai būtu kopā.

Trešdiena, 19. oktobris

109. sērija

Fransiskas atgriešanās mājās izraisa jaunus sarežģījumus. Rodolfo ir saniknots, to uzzinot, un pieprasa, lai Blanka padzen savu brīvdomīgo māsu. Selija atklāj kādu Auroras noslēpumu, kas viņu iedrošina un dod viņai spēku dzīvot tālāk. Rosalija nolemj ieķīlāt ģimenes dārglietas, lai nopirktu pārtiku, bet kādai no māsām Silvām izdara lāča pakalpojumu.

Ceturtdiena, 20. oktobris

110. sērija

Māsas Silvas pamostas ar nepatīkamu ziņu, ka viņu māja ir aplaupīta, taču zaglis izrādās kāds, kuru vismazāk tur aizdomās. Lai izbeigtu neizturamo terapiju, Selija un Aurora nolemj pārliecināt dakteri Urivi, ka Selija ir izārstēta. Elisa mēģina izmantot Lojgorri kundzes ietekmi, lai kļūtu par teātra patronesi, taču viņas plāns saskaras ar nopietniem šķēršļiem.

Piektdiena, 21. oktobris

111. sērija

Diānai neizdodas atgūt Salvadora mātes piespraudi, jo lombardā kāds to jau ir nopircis. Donja Rosalija jūtas vainīga un mēģina to atgūt saviem spēkiem. Tikmēr Salvadors padzird par Diānas attiecībām ar Alonso un aizmirst labās manieres. Elisa uzzina, ka viņai jādzied publikas priekšā, un dons Rikardo ierosina algot dziedāšanas skolotāju – donu Luisu.

12+