Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Latvijas Universitāte" – BK "Liepāja"

Abu vienību sekmes šosezon nav diez cik spožas, tāpēc radās abpusēji laba iespēja situāciju uzlabot. Pirmajā ceturtdaļā krietni labāk darbojās studenti, kuri iekrāja 10 punktu pārsvaru. Taču otrajās 10 minūtēs liepājnieki negaidīti ātri spēja rezultātu izlīdzināt, un lielajā pārtraukumā ejot, uz tablo bija neizšķirts 40-40. Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļā, kurā izpaudās rīdzinieku pārākums kolektīvā spēles organizācijā uzbrukumā, metienu precizitātē, kā arī aizsardzībā. Tikmēr liepājnieki spēlēja pārāk individuāli un bieži kļūdījās. Tas viss ļāva Universitātes komandai panākt 13 punktu vadību. Pēdējā ceturtdaļā gan viesi vienubrīd samazināja atpalicību līdz mīnus četri, tomēr tad laukuma saimnieki visu atgrieza iepriekšējās sliedēs un noveda cīņu līdz pelnītai uzvarai pār Liepājas basketbolistiem ar 102-92. Studentu rindās 25 punktus guva Renārs Birkāns.

Intervija - Renārs Birkāns, LU kapteinis

Pēc šīs kārtas abas komandas tagad ir tabulas kaimiņi - Latvijas Universitātes vienība pakāpās uz 12.pozīciju, bet liepājnieki noslīdēja uz 11.vietu.