• Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
  • Vārda diena: Laura, Jadviga
  • Rīgā skaidrs, +7 °C, Z/ZA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

Sastrēgumstunda. Vai skandalozajiem Saeimas deputātiem jānoliek mandāts?

Sastrēgumstunda

Tikko – oktobrī ievēlētās – Saeimas vairāki deputāti jau paspējuši iekulties nepatikšanās, kas raisījušas plašu sabiedrības rezonansi: Dzintaru Zaķi saista ar iespējamu balsu pirkšanu Latgalē, Veiko Spolītis  braucis pie auto stūres dzērumā, Sergeja Potapkina sievai daļēji piederošā "Gan Bei" restorānu ķēde pieķerta finanšu mahinācijās,  Arturs Kaimiņš iereibis skandalējis bārā. Visi četri ir saglabājuši  mandātu. Vai tā tam jābūt? Par to tiek diskutēts “Sastrēgumstundā”. Studijā  Saeimas deputāti Valērijs Agešins (“Saskaņa”), Edvards Smiltēns (“Vienotība”), Juris Viļums (Latvijas Reģionu apvienība), mediju un publisko attiecību pētniece Sandra Veinberga, politologs Ivars Ījabs, rakstnieks un publicists Otto Ozols. Raidījumu vadīs Ģirts Timrots.

Komentāri (5)

Silvija Potaša
Saeima ir kā tejāāāāteris! Uzvedas bohēmiski [smuki sakot ]. Ar lielu rīkli,izsmejošu uzvedību uz garlaicīgā saeimas fona top pašreklāma. Kaut kāda līdzība bija arī Hitleram,kad tika pie varas.
✔ Jānis Avens
Interesanti, ka uz studiju uzaicinātie, "sabiedrības pusē" esošie cilvēki, konkrēti, Mārtiņš Barkovskis un Sandra Veinberga ir naski TVnet rakstu autori.
Nevelti Ivara Ījaba komentārs atšķīrās no šo, manis divu pieminēto rakstnieku komentāriem.
DON`T F***K with media Artur !
Zvanikis
(turpinājums)... Tiesiskā valstī likums ir pāri visiem viens un nodarījumi pirmkārt vērtējami pēc likuma, ne pēc kāda politiskās ieinteresētības vai mirkļa iegribām. Vai Latvijas Televīzija aizstāv likumību Valstī vai kāda (kādu) intereses?
Zvanikis
Divi jautājumi tieši par šo konkrēto raidījumu:
1) Kur ticamība Latvijas Televīzijai, šo konkrēto, dienu pirms demonstrācijas ierakstīto raidījumu uzdodot par tiešā ētera raidījumu? Jūs ļoti uzstājat par augstiem godīguma principiem, bet paši attiecībā pret sevi atļaujaties lietot citu mēru, vai ne tā?
2) Man šķiet pašsaprotami, ka Valsts televīzijai, centrālajiem, par nodokļu maksātāju naudu uzturētajiem kanāliem vajadzētu stiprināt tiesiskas Valsts pamatprincipus un nebērt vienā katlā 'tiesiski ļoti dažādi vērtējamas situācijas - Kaimiņa gadījumā ir saķeršanās ar kluba apsardzi un viņa aizturēšana uz brīdi, bet pat bez protokola sastādīšanas. Juridiski pārkāpuma nekāda... bet troksnis sacelts vislielākais, praktiski viņa dēļ taču šī tēma Sastrēgumstundai. Turpat līdzās citu deputātu pārkāpumi, kur ir ierosinātas krimināllietas vai kur ir vaina jau pierādīta un sods piespriests... bet tas jau nekas? Tiesiskā valstī likums ir pāri visiem viens un nodarījumi pirmkārt vērtējami pēc lik

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!