• Piektdiena, 2020. gada 28. februāris
  • Vārda diena: Skaidrīte, Justs, Skaidra
  • Rīgā +0.5°C, ZR vējš 1.8m/s, 751mm Hg, 74%
LSM Bērnistaba

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Līvi

Mana dziesma

Vienpadsmit sestdienas vakarus esam klausījušies latviešu komponistu garadarbos, lekuši un smējuši kopā ar leģendārām un populārām grupām, sajutuši spēcīgu latvietības garu un stiprinājuši savu dzimto valodu. Šovakar izdziedāsim leģendārās Liepājas grupas «Līvi» spilgtākās dziesmas un ar lepnumu sirdī turpināsim gatavoties Latvijas simtgadei. 

2014. gadā Līvi kļūst par vienīgo rokgrupu visā Baltijā, kurai ticis uzcelts piemineklis - «Spoku koks». Bet pieminekļus dziesmu formā „Līvi” radījuši jau kopš 1976. gada. Viņu dziesmas dziedāja, dzied un dziedās!

Dagmāras Legantes komandā nepārspējamas „Līvu” pazinējas - māksliniece Elita Patmalniece, žurnāliste un publiciste Elita Veidemane, režisore Žaklīna Cinovska!

Intara Rešetina komandā „Līvu” fani un līdzgaitnieki - mūzikas apskatnieks Sandris Vanzovičs, grupas «Dzelzs vilks» bundzinieks Mārcis Judzis un neskaitāmu dziesmu tekstu autors Guntars Račs.

Ar mums kopā arī „Mana dziesma” pavadošā  grupa -  Mārcis Auziņš, Rūdolfs Dankfelds, Toms Poišs un Ritvars Garoza! Šī vakara solisti - Iluta Alsberga un Roberts Memmēns.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma»

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - grupa «bet bet»

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Zigmars Liepiņš

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Labvēlīgais tips

Mana dziesma
Anotācija

Muzikālajā spēlē «Mana dziesma» - Mārtiņš Brauns

Mana dziesma