• Otrdiena, 2021. gada 2. marts
  • Vārda diena: Luīze, Laila, Lavīze
  • Rīgā skaidrs, +6 °C, ZR vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

«Alpu dakteris 10» 11. - 14. sērija

Alpu dakteris

Pirmdiena, 18. janvāris

11. sērija

Pēdējais ceļojums. 1. daļa

Mārtins ir atgriezies Grūberu mājās, bet Anne tikmēr mitinās viņa noīrētajā dzīvoklī. Tims vēlas, lai Zuzanna ātrāk pieņem lēmumu par pārcelšanos uz Vīni. Zuzanna vilcinās un nevar saņemties, lai par to runātu ar Hansu. Kad Zuzanna informē Hansu par šo iespēju, viņš zvēr, ka neļaus atņemt sev meitu. Mārtins un Anne divatā vakariņo Grūberu mājās.

Otrdiena, 19. janvāris

12. sērija

Pēdējais ceļojums. 2. daļa

Mārtins jūt, ka Anne «sūta signālus». Anne atzīstas Līzbetei, ka nesaskaņas ar Mārtinu viņai šķiet tāla pagātne. Lai izbeigtu nenoteiktību attiecībās, Anne uzaicina Mārtinu vakarā apciemot viņu, un viņi atkal kļūst tuvi. Hansam ar pārdomātu rīcību izdodas panākt Zuzannas palikšanu Elmavā. Tims jūtas izslēgts no lēmuma pieņemšanas un aizvainots aizbrauc.

Trešdiena, 20. janvāris

13. sērija

Atgrūšanas reakcija. 1. daļa

Anne pasaka Mārtinam, ka atkal grib būt kopā ar viņu, taču Mārtins ir atturīgs. Hanss pieprasa, lai Mārtins apsola neko neatsākt ar Anni, jo jauna krīze abu attiecībās nozīmētu, ka Anne aizies un Grūberu saimniecība beigs pastāvēt. Līzbete internetā meklē sievu Hansam. Lilī ir jauns draugs, ko viņa slēpj no mājiniekiem. No bērnunama uz laiku paņemtais Jenss-Torbens pret Veru izturas provocējoši.

Ceturtdiena, 21. janvāris

14. sērija

Atgrūšanas reakcija. 2. daļa

Anne iecer romantisku vakaru kopā ar Mārtinu, bet viņš neierodas. Kad Anne redz Mārtinu kopā ar kāda pacienta sievu, viņa nolemj, ka Mārtinam ir jauna draudzene. Mārtins beidzot pasaka Annei, ka attiecības neatjaunos. Anne paziņo, ka aiziet no Grūberiem un nomās pati savu saimniecību. Hanss randiņā atzīstas, ka to viņam noorganizējusi māte. Mārtins un Hanss slepus novēro Lilī kopā ar draugu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Alpu dakteris 12. Seriāls. 11. sērija 1

Alpu dakteris
Anotācija

«Alpu dakteris 12» 13. - 14. sērija

Alpu dakteris