Latvijas basketbola kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijas spēlē BK "Liepāja" ar rezultātu 81:65 pieveic "Kandava/Anzāģe"

«Kandava» pirmajā spēlē savā laukumā uzvarēja ar 5 punktu pārsvaru. LK pusfinālā iekļūs uzvarētājs 2 spēļu summā.

Liepājai gan tajā spēlē nevarēja palīdzēt 4 pamatsastāva spēlētāji, bet tagad ierindā ir visi.

Kandavas sastāvā ir gan rezultatīvākais vīrs Guntars Strāķis, gan Tokijas OS čempions Kārlis Lasmanis.

Spēles sākumā 7-2 izrāviens padevās Kandavai, bet tad spēles grožus pārņēma Liepāja. Uzreiz izlīdzināts rezultāts un tūdaļ arī 10 punktu pārsvars. Rezultatīvi uzbrukumā spēlēja Renārs Birkāns. Liepājnieku divpunktu metienu precizitāte – 88%. Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniekiem + 12.

Pēc pārtraukuma Kandava Liepājai neļāva aizbēgt. Viesi labāk cīnījās par atlēkušajām bumbām, zolīdi uzbruka grozam un pēc 1. puslaika Liepāja vadībā ar 46-33.

Otrā puslaika ievadā Kandava nedaudz samazināja rezultāta starpību, bet pavisam iniciatīvu nespēja pārņemt. Liepāja spēlēja pietiekami stabili, atšķirībā no viesiem, daudz iesaistīja rezervistus un pārliecinoši uzvarēja maču ar 81-65. Kurzemniekiem panākums 2 spēļu summā un vieta LK pusfinālā.