Mestis hokeja līgas spēlē "Zemgale/LLU" atkal zaudē turnīra līdervienībai "K-Espoo"

Latvijas čempione hokejā ''Zemgale/LLU'' šovakar otro dienu pēc kārtas spēlēja pret ''Mestis'' līgas līderi ''Kiekko-Espoo''. No Jelgavas ledus halles ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Otro dienu pēc kārtas Jelgavā viesojās Mestis līdervienība Kiekko-Espoo. Vakar somi ar 3:2 sarūgtināja jelgavniekus.

Jau no dueļa sākuma abas komandas rādīja pievilcīgu spēli. Ātrs hokejs ar daudz momentiem. Pēc ātra pretuzbrukuma pirmie vārtus guva viesi. Pēc nepilnām trīs minūtēm Espo panāca 2:0. Otrajā periodā pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem starp spēlētājiem parādījās lielāki asumi. Karstāks palika arī Zemgales uzbrukums, kas noslēdzās ar gūtiem vārtiem. Līdz trešdaļas beigām abas komandas katra guva vēl vienus vārtus. Pēc diviem periodiem Zemgale iedzinējos ar 2:4.

Intervija - Harijs Brants, HK “Zemgale/LLU” aizsargs

Spēlē uzvara Espo komandai ar 5:3. Pirmdien Zemgale dosies sezonas garākajā divu nedēļu izbraukumā. Zemgales komanda ar septiņiem panākumiem 30 spēlēs ieņem pēdējo vietu turnīra tabulā.