• Sestdiena, 2020. gada 15. augusts
  • Vārda diena: Dzelde, Zenta, Zelda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Aklā mīla» 104. - 108. sērija

Aklā mīla

Pirmdiena, 18. februāris

104. sērija

Marinai šķiet, ka pacients varētu būt Isauro. Marina pasaka Alberto, ka tagad mīl Basanu. Vanesa ierodas apciemot Prudensiju, bet tur satiek Anu. Ana uzbrūk Vanesai ar apvainojumiem. Valdo iepazīstina Paulino ar slavenu dziedātāju – Hosē Manuelu Figerou, kurš vēlas slēgt darījumus ar Paulino un iedziedāt kādu no viņa dziesmām.  Marina satiek Lukresiju, kura ir satriekta, jo viņas tēvs neatliekamās palīdzības nodaļā ir nomiris no infarkta. Alberto dodas mierināt Lukresiju. Margarito saka Damjanai, ka vēlas pēc iepējas drīzāk būt kopā ar viņu. Basans pavēsta Marinai, ka noslēpumainais pacients tiešām ir Isauro. 

Otrdiena, 19. februāris

105. sērija

Vanesa paziņo Paulino, ka dodas prom un ka viņam ir jāpaliek ar Anu. Alberto pārdzīvo, ka izglābis Isauro dzīvību, un atvainojas Marinai. Marina nosaka, ka varbūt Alberto ir devis Isauro iespēju kļūt par labāku cilvēku. Luiss lūdz, lai Prudensija atgriežas mājās, bet viņa atsakās. Baldomero mudina Margarito, lai vairs ilgāk nekavējas un prec Damjanu. Paulino grasās iet prom no darba, jo viņam slavens dziedātājs Hosē Manuels Figeroa piedāvājis dziedāt duetā un pirkt viņa dziesmas. Luiss cenšas viņu atrunāt. Alberto pieprasa Isauro, lai par to, ka viņš izglābis Isauro dzīvību, viņš atteiktos no Marinas dēla.

Trešdiena, 20. februāris

106. sērija

Isauro, lai viņu neiesūdzētu par viltotu dokumentu uzrādīšanu, iestājoties slimnīcā, draud slimnīcai ar tiesas prāvu par mediķu nolaidību. Alberto var zaudēt savu ārsta sertifikātu un darbu, jo sašuva Isauro, nebūdams ķirurgs. Slimnīcas juristi izlemj pret Isauro nevērsties. Isauro advokāts uzzina par dzimšanas apliecību, kurā kā Rafaela vecāki norādīti Luiss un Prudensija. Tā ir iespēja Isauro iegūt pilnu aizbildnību pār Marinas bērnu. Vanesa atrod darbu zvanu centrā. Susana aizbēgusi uz Santodomingo un tur iepazīstas ar kādu kungu gados, kurš viņu uzaicina uz savu jahtu. Luiss ar Paulino palīdzību saprot, ka avokado ražas pārdošana un naudas atmazgāšana caur viņa kontu ir Susanas ideja. Luiss kaļ atriebības plānu un zvana senam draugam komandierim, ka laiks atdot parādu. Marina ierodas pie Luisa prasīt paskaidrojumu par dzimšanas apliecību.

Ceturtdiena, 21. februāris

107. sērija

Paulino un Margarito uzteic darbu pie Luisa. Alberto nodod Paulino Vanesas atvadu vēstuli. Luiss vēlas pārrakstīt visus īpašumus uz Prudensijas vārda un šķirties, lai tos pasargātu, ja sāksies izmeklēšana. Paulino aicina Anu aiziet pie ginekologa, bet viņa atrunājas, ka bērns vēl ir pārāk mazs. Lukresija lūdz Alberto „atbalstu”, jo nespēj palikt viena. Margarito bildina Damjanu. Tiesā Luiss atzīstas, ka viņš lika viltot dokumentus.

Piektdiena, 22. februāris

108. sērija

Advokāts vienojas par drošības naudu Luisam. Luiss kopā ar savu paziņu dodas uz Santodomingo, lai meklētu Susanu. Alberto pasaka Prudensijai, ka paturēs tikai viņas uzvārdu. Tiesnesis uz lietas izskatīšanas laiku nozīmē pagaidu aizbildniecību pār bērnu Isauro. Isauro atļauj Marinai nākt līdzi Rafaelam, taču viņa ierodas ne tikai ar bērnu, bet arī ar Damjanu. Sakariass tiek apcietināts. Valje de Bravo tiek atrasts Ramonas līķis.


 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Aklā mīla» 109. - 112. (nosl.) sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 99. - 103. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 94. - 98. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 89. - 93. sērija

Aklā mīla
Anotācija

«Aklā mīla» 84. - 88. sērija

Aklā mīla