• Sestdiena, 2020. gada 30. maijs
  • Vārda diena: Lolita, Vitolds, Letīcija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 79%
LSM Bērnistaba

Jubilejas raidījums. «Panorāmai - 60»

Panorāmai - 60

Latvijas simtgadē nozīmīgu jubileju svin Latvijas Televīzijas ziņu raidījums «Panorāma». Mainoties varām un iekārtām, jau 60 gadus ik vakaru tas vēsta par svarīgāko Latvijā un pasaulē. «Panorāmas» lielākā vērtība ir cilvēki, kuri to izveidojuši, veidojuši un strādā patlaban - spilgtas ētera personības un žurnālistikas profesionāļi, kuri ik dienu veido ietekmīgākās ziņas Latvijā! 

Dzimšanas dienas priekšvakarā aicināsim visu laiku panorāmiešus uz sirsnīgām sarunām, lai nopietni un caur jokiem atcerētos laikus un notikumus, kas bijuši svarīgi valstij un nozīmīgi «Panorāmas» attīstībā. Velta Puriņa, Arta Andersone, Jānis Dimants, Mirdza Tupiņa, Daina Bruņiniece, Olafs Pulks un vēl daudzi daudzi citi, kuri ar lepnumu saka - esmu strādājis «Panorāmā», kā arī žurnālisti un redaktori, kuri ziņas veido šodien! Sarunas vadīs Jānis Geste un Sandra Zviedre.

Komentāri (4)

Sarmīte Egliene
Par maz vārds tika dots sākotnējās Panorāmas darbiniekiem. Beigu beigās izskatījās kā jauno izklaide, ko klusībā noskatījās " skatītāji" - vecā paaudze. Hm, jaunie vēl uzspēs par sevi sajūsmināties. Esmu samierinājusies ar ziņu kvalitātes bezcerīgu krišanos, bet vismaz varēja dot vārdu tiem, kas tiešām bija profesionāļi. Diemžēl šādi atkal tika apstiprināts daļējs kultūras trūkums tagadējo žurnālistu vidū. Taču jāatceras, ka kultūras un atbilstošo īpašību kritums ir raksturīgi visās paaudzēs, kamēr nerodas iemesli atkal celt gaismas pili no aizmirstības ezera. Šai gadījumā par stikla ēku nerunāju.
Joly_S
Skatījos ar smaidu. Paldies!
Matīss Dziesma
Superīgi izdevās, it īpaši ar suitu sievām. Apsveicam!
Runcis Zābakos
Gaidīju ar tādu svētku piesitienu......bet.....nepaņēma......
Un - vai sporta ziņas nav daļa PANORĀMAS?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

LTV dokumentālā filma. «Panorāma. Cilvēki. Laiks»

Panorāmai - 60
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentālā filma. «Panorāma. Cilvēki. Laiks»

Panorāmai - 60
Anotācija

«Daudz laimes, jubilār!». Panorāmai - 60. Andrejs Volmārs

Panorāmai - 60
Anotācija

Nacionālie dārgumi.100 g kultūras. Panorāmai - 60

Panorāmai - 60
Anotācija

Jubilejas raidījums. «Panorāmai - 60»

Panorāmai - 60