Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma" - HK "Mogo/LSPA"

Pusfinālsērijas ceturtajā spēlē mājinieki bija HK “Prizma” hokejisti. Viņi arī devās laukumā apņēmības pilni beidzot pārspēt HK “Mogo/LSPA” un sēriju pagarināt. Ar visu to pirmajā trešdaļā neliels pārsvars bija Mogo spēlētājiem. Viņiem radās 3 labas izdevības, kas palika neizmantotas.

Otrajā periodā momenti sāka rasties arī prizmiešiem, tomēr bīstamāk joprojām uzbruka pretinieki. Trešdaļas vidū Rūdolfam Maslovskim pēc labas saspēles izdevās izmantot skaitlisko vairākumu un ar 1-0 vadībā izvirzījās HK “Mogo/LSPA”. Īsi pirms pārtraukuma arī HK “Prizma” vienība dabūja ripu viesu vārtos, taču tiesneši bija par ātru nosvilpuši un vārti netika ieskaitīti.

Pēdējā trešdaļā jau vairāk uzbruka HK “Prizma”, bet HK “Mogo/LSPA” prasmīgi visus viņu draudus atvairīja un rezultāts tā arī nemainījās. 1-0 HK “Mogo/LSPA” uzvara mačā, bet visā sērijā ar 4-0.

Intervija - Rūdolfs Maslovskis, HK “Mogo/LSPA” uzbrucējs

Tagad HK “Mogo/LSPA” jāgaida savi pretinieki finālā. Pagaidām izskatās, ka tie būs HK “Zemgale/LLU” hokejisti, kas ir 3-0 vadībā pret “Dinamo Rīga”.