Kad Toms Bārnabijs atgriežas mājās, viņš ir mīlošs vīrs un tēvs, tomēr, neskatoties uz to, detektīvs viņā nekad nesnauž. Citreiz vistrāpīgākās atklāsmes rodas tieši pie brokastu galda!

Seriāls “Midsomeras slepkavības” ieturēts vislabākajās britu klasiskā detektīva tradīcijās: virkne aizdomās turamo, sajauktas pēdas, mīklaini mājieni, neizprotami motīvi un iespēja skatītājam pašam minēt, kurš šoreiz būs vainīgais. Seriāls veiksmīgi izrādīts teju visās Eiropas valstīs, kā arī ASV, Kanādā, Dienvidāfrikā un Tuvajos Austrumos, kopumā tas tiek uzņemts jau vairāk nekā 20 gadus.

1. sērija. 

Slepkavības Bedžersdriftā

Kāda vecāka kundze tiek nogalināta savā mājā. Bedžersdriftā tiek nopratināti gandrīz visi ciema iedzīvotāji. Gan jauni, gan veci, gan namiņos, gan muižā dzīvojošie. Detektīvam Bārnabijam un seržantam Trojam jānoskaidro, kurš ir vainīgais. Vai dīvainā putnu vērotāja un viņas dēls, vai kāda no kaimiņu kundzītēm, vai brālis un māsa, kurus aizbildniecībā pieņēmis muižas saimnieks? Viss kļūst vēl sarežģītāks, kad parādās saistība ar kādu citu pirms diviem gadiem notikušu negadījumu medībās.

Midsomer Murders. Lielbritānija, 1997.

Lomās: Džons Netls, Renē Ašersone, Selīna Keidela, Ričards Kants, Daniels Keisijs u.c.

12+