Seriāls veidots pēc Zanes Zustas grāmatu “Tarakāni manā galvā” un “Tarakāni tavā galvā” motīviem. Seriāla centrālais tēls ir psihoterapeits Roberts. Vecpuiša statuss viņu pilnībā apmierina. Roberts no īstām attiecībām baidās. Roberta darba dienas paiet psihoterapijas privātpraksē, uzklausot dažādu klientu dzīves stāstus. Katrs no viņiem alkst tikt uzklausīts gluži kā bērns, tāpēc nereti ar Robertu cenšas manipulēt, bet Roberta uzdevums ir ieraudzīt “tarakānu” klientu galvās, kas traucē tiem dzīvot, un saudzīgi to parādīt arī viņiem pašiem. Klientiem ir iespēja no kabineta iziet ar kādu būtisku atziņu, kas var izmainīt viņu dzīvi, bet vai viņi to izdarīs? Vai no “tarakāna” atbrīvoties maz ir izdevīgi?

1. sērija

Pie psihoterapeita Roberta ierodas biznesmenis Māris, kuru sieva pieķērusi neuzticībā. Pēc darba Robertu apciemo draudzene Paula, kura ir precējusies, bet pēc abu tikšanās Roberts aiz loga pamana, ka viņu vēro kāda sieviete.

Lomās: Anta Aizupe, Toms Auniņš, Elīna Avotiņa, Kristīne Belicka, Indra Briķe, Dārta Daneviča, Egons Dombrovskis, Andris Keišs, Dita Lūriņa, Kristīne Nevarauska, Lidija Pupure, Imants Strads, Uģis Točs, Inga Tropa, Mārtiņš Upenieks u.c.

Režisors: Andrejs Ēķis

Latvija, 2022.