• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Diskusija. 100g kultūras». Kādi ir LGBT Eiropraida mērķi un ietekme uz sabiedrību?

Diskusija. 100g kultūras

Šonedēļ Rīgā notiek Eiropas līmeņa Lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT) un viņu atbalstītāju kopsanākšana jeb praids. Tajā bez tradicionālā gājiena norisinās arī kultūras, izklaides un akadēmiski pasākumi. Praida mērķis ir darīt sabiedrību iecietīgāku pret citādo, tomēr tas ikreiz sastopas ar sabiedrības neizpratni un pretestību. Vai šīs pretrunas ir pārvaramas un vai praids sasniedz savus mērķus, par to cikla “Diskusija.100g kultūras” pēdējā raidījumā ar tā vadītājiem Kristīni Želvi un Gustavu Terzenu sarunāsies Latvijas Ordeņu brālības domes loceklis, padomju laikā Latvijas neatkarības kustības un grupas “Helsinki 86” dalībnieks Jānis Rožkalns, 12. Saeimas deputāte Inga Bite, portāla satori.lv galvenais redaktors, filozofs Ilmārs Šlāpins un portāla pride.lv redaktors Tālivaldis Kronbergs.

Komentāri (3)

Gita Morris Vāgenheima
Ar interesi sekoju 100g Kultūras Diskusijām. Šajā krasāk nekā citās nodarbināja jautājums - pēc kāda principa tiek izvēlēti diskutētāji? Kāpēc uz šo diskusiju nebija uzaicināts ķirurgs Kalnbērzs, kurš viens no PIRMAJIEM PASAULĒ 1970.-ajos gados veica dzimummaiņas operāciju? Nešaubos, ka dr. Kalnbērzam par cilvēka seksualitāti būtu kas vairāk un - galvenais - IZGLĪTOJOŠĀK sakāms nekā Rožkalnam un Bitei, kuri nepateica neko tādu, kas nebūtu jau dzirdēts draugu pulciņā pie glāzītes.
Tāpēc šīs sezonas noslēdzošajā diskusijā gribētos no sirds novēlēt raidījuma veidotājiem vasarā ne tikai atpūsties, bet arī padomāt par nākamās sezonas VIESU-diskutētāju izvēli, [un par gaumīgāku stilistu raidījuma vadītājiem]!
Atis Geislers
Spiestin, spiežas virsū ar savu homoseksuālo propagandu, arī raidījuma vadītāji, īpaši vadītāja, tā aizstāvēja tos gejus, pretīgi.
Tik neprofesionāli un neobjektīvi, pretīgi.
Žēl, ka arī Latvijas TV ir jau paņemta vai arī jau pārdevusies homosekuālistiem par labu... nožēlojami.
Ivars Neiders
Kurš jums spiežas virsū? Ir taču iespēja izslēgt televizoru vai datoru un neskatīties, izlikties, ka homoseksuālu cilvēku nav.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

100 g kultūras diskusija. Kā kultūrai izdzīvot vasaru? 1

Diskusija. 100g kultūras
Anotācija

«100g kultūras diskusija» par brīvību un privātumu Covid laikmetā

Diskusija. 100g kultūras

100 g kultūras diskusija. Dzīve pēc pandēmijas

Diskusija. 100g kultūras