• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 52. - 56. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 18. jūnijs

52. sērija

Pedro atklāj Hulio, ka bildinājis Huanu. Tas Hulio sanikno. Huana  atsaka Pedro. Ramons mēģina tikt vaļā no Sofijas, lai dotos laulāties. Tajā brīdī viņus abus nolaupa Dario un Čirka.  Favjola veltīgi gaida ierodamies Ramonu. Viņa pārrodas mājā un ierauga, ka nav Ramona apģērba. Lai gan Ramons zvērēja, ka mīl viņu, Favjola ir pārliecināta, ka Ramons aizbēdzis ar Sofiju, kas iepriekšējā vakarā bija ieradusies runāt ar Ramonu. Valente tam nespēj noticēt. Favjola vairs nevēlas palikt savā dzīvoklī un domā iet dzīvot pie Margaritas. Hulio bildina Huanu.

Otrdiena, 19. jūnijs

53. sērija

Huana piekrīt precēties ar Hulio. Osvaldo zvana Emilijai, bet telefonu paceļ Susana. Viņš gan uzreiz noliek klausuli, bet Susanai šķiet, ka numurs ir redzēts. Lai izvairītos no šādām situācijām, Emilija viņam nopērk jaunu telefonu. Valente sāk īrēt istabu pie Luisas. Ramonu un Sofiju ieslēdz nomaļā meža mājā. Gan viens, gan otrs uzskata, ka nolaupīšanu pasūtījis Sofijas tēvs. Dario un Čirka prasa, lai Fransisko maksā vairāk, citādi palaidīs Sofiju vaļā. Žans Klods atnes Fredesvindai citas zāles.

Trešdiena, 20. jūnijs

54. sērija

Fransisko ierodas pie Favjolas, lai viņu atbalstītu. Hulio izstāsta Ortensijai par Favjolu un Ramonu. Abi priecājas, ka viss tā beidzies. Favjola pasaka Margaritai, ka Hulio ir kopā ar Huanu. Dario noskaidro tīmeklī, kas ir Sofijas tēvs, un nolemj to izmantot savā labā. Fransisko nopērk citu SIM karti un nosūta Favjolai fotogrāfiju, kurā Sofija un Ramons skūpstās. Luisas pārteikšanās dēļ Benito atkal sarīko skandālu. Ramons un Sofija saprot, ka ir ieslēgti blakus telpās.

Ceturtdiena, 21. jūnijs

55. sērija

Sofija ir laimīga, uzzinājusi, ka Ramons ir dzīvs. Pēc Antonio uzaicinājuma Favjola atsāk strādāt autoservisā. Margarita ir sāpināta, ka ir ielaidusies attiecībās ar Antonio. Roksana ir greizsirdīga uz Margaritu. Fransisko lūdz iespēju būt Favjolas tuvumā, lai gan viņa viņu nemīl. Dario mudina Čirku izspiest no Fransisko vairāk naudas. Kad apelācijas lieta pret «Cresta Group» tiek noraidīta, Porfirio paziņo, ka notikusi krāpšana. Susana atklāj, ka Osvaldo ir viņas mātes mīļākais. Veronika nosūta Porfirio dokumentu, kurā redzams, ka no Margaritas datora ir sūtīta informācija «Cresta Group». Benito prasa Luisai paskaidrojumus par viņas attiecībām ar Finito, un Luisa pastāsta par skūpstu. Benito pamet Luisu. Sofija piesola Dario naudu, ja viņš atbrīvos viņu un Ramonu.

Piektdiena, 22. jūnijs

56. sērija

«HS» celtniecības birojs atsakās no Porfirio biroja advokātu pakalpojumiem. Porfirio sadusmojas uz Margaritu. Luisa žēlojas Huanai, ka Benito viņu pametis. Fredesvinda cer, ka Benito saies kopā ar Adalhisu. Čirka padzird par Huanas saņemto miljonu dolāru, un viņam rodas ideja, piesaistot Čavu, izspiest no Huanas naudu par dēla atbrīvošanu. Susana noorganizē tikšanos ar Osvaldo un Emiliju. Dario aizved Sofiju pie Ramona un ļauj viņai tur palikt. Kad Sofija stāsta Ramonam par savām jūtām pret viņu, Ramons atbild, ka tagad mīl vienīgi Favjolu. Ortensija iesaka Favjolai tikties ar Fransisko. Saņēmis Veronikas anonīmo ziņu, Porfirio apsūdz Margaritu nodevībā un atlaiž viņu no darba. Susana nolemj pārcelties uz dzīvi pie sava tēva Ņujorkā. Pēc notikušā ar Porfirio Margarita meklē mierinājumu pie Antonio.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons