• Trešdiena, 2019. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā -3.2°C, DA vējš 2.7m/s, 747mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 656. - 570. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 18. jūnijs

656. sērija

Beatrise noraksta Fridriham viesnīcas akcijas un atdod visu savu naudu. Saprotot, ka Fridrihs viņu iegāzis, Beatrise nolemj bēgt no «Firstenhofas», bet tad Mihaels paziņo šokējošus jaunumus. Verners nezina, kā paskaidrot Šarlotei savu rīcību, viņam palīgā ierodas Roberts. Melija un Andrē ir salabuši un izbauda savas mīlas laimi.

Otrdiena, 19. jūnijs

657. sērija

Nataša lūdz Mihaelam pēdējo tikšanos, viņš piekrīt, bet pirms tam iedzer Andrē dāvāto nomierinošo tēju. Adriāns izmanto katru izdevību, lai satiktu Klāru. Fridrihs atļauj Beatrisei palikt «Firstenhofā” līdz dienai, kad piedzims viņu kopīgais bērns. Gertija atvadās no »Firstenhofas" un pārceļas uz dzīvi Sardīnijā. Šarlotei Roberts šķiet kā svešs vīrietis, abi cenšas satuvināties.

Trešdiena, 20. jūnijs

658. sērija

Fridrihu kaitina Vernera un Šarlotes tuvība, viņš nolemj izstāstīt taisnību par Šarlotes pagātni. Klāra un Viljams nevar izvēlēties kāzu ēdienu un ielūdz Adriānu un Dezirē testa vakariņās. Lai arī Natašai izdodas Mihaelu pavedināt, viņš paziņo, ka salabšana nav iespējama; Mihaels saņem ziņu, ka viņa meita Debija ir cietusi avārijā, un aizbrauc uz Itāliju. 

Ceturtdiena, 21. jūnijs

659. sērija

Šarlote netic Fridriham, ka ir šķīrusies no Vernera līdz brīdim, kad nolemj izrunāties ar Nilu. Dezirē pārmet Adriānam, ka viņš speciāli flirtēja ar Klāru un padarīja Viljamu greizsirdīgu; Viljams liek Adriānam turēties no Klāras pa gabalu. Beatrise nolemj izmantot Nusles uzmākšanos, lai saglābtu Dezirē laulību. 

Piektdiena, 22. jūnijs

670. sērija

Nusle piedraud iesūdzēt Dezirē tiesā, ja viņa turpinās izplatīt par viņu melus. Šarlote satiek ciemā Sjūzenu, kas ieradusies uz Viljama un Klāras kāzām. Šarlote lūdz Verneram parādīt savu atvadu vēstuli, Robertam rodas aizdomas, ka vēstuli nav rakstījusi Šarlote. Melija un Sjūzena nolemj dāvināt bērniem kāzās torti, un abas lūdz Andrē palīdzību. Oskars vēlas piepelnīties un piesakās «Firstenhofā» darbā.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 13. Vācijas seriāls (7+)

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 13. Vācijas seriāls (7+) 799. sērija 1

Mīlas viesulis
Anotācija

«Mīlas viesulis» 800. - 804. sērija

Mīlas viesulis