• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Tas notika šeit» 1. sērija. Viļķene

Tas notika šeit

Katrai vietai ir savs stāsts, taču to ir jāspēj atrast. Trīs vēsturnieki trīs dienās atklās Latvijas pagātnes noslēpumus piecās mazāk zināmās Latvijas vietās  – Viļķenē, Vārkavā, Gramzdā, Birzgalē un Stendē.

No traģiskiem pagājušā gadsimta mīlas stāstiem līdz deviņdesmito gadu krimināldetektīvam.  Vēsturnieku komanda kopā ar Dāvidu Ernštreitu atklās, cik  patiesībā aizraujoša ir šo vietu vēsture.

 Trīs dienās, trīs vēsturnieki atklās trīs unikālus stāstus. Trešajā dienā vēsturnieki mazpilsētas iedzīvotājiem prezentēs katrs savu jaunatklāto stāstu. Pilsētniekiem būs jābalso par, viņuprāt, spēcīgāko stāstu, leģendu vai apšaubīto mītu. Labākā stāsta nosaukums tiks dots kādai īpašai vietai šajā pilsētā.

Šī vieta nekad vairs nebūs tāda kā agrāk. Šīs vietas ļaudis leposies ar tās vēsturi un notikumiem, kas šeit risinājušies. Un arī citi  nebrauks tai garām, bet piestās, lai paši pārliecinātos, ka tas notika šeit.

«Tas notika šeit» veidojusi filmu studija  Mistrus Media sadarbībā ar Latvijas Televīziju.

Raidījumu cikla režisore ir Linda Olte, producentes Elīna Gediņa-Ducena un Inese Boka-Grūbe, laukuma režisore Lote Gediņa, operatori Jānis Šēnbergs, Jānis Kešāns un Jānis Saļms, skaņas ieraksta operators Tālivaldis Tālis Āboliņš.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Tas notika šeit». Daudzese

Tas notika šeit

Tas notika šeit. Sesava

Tas notika šeit
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Tas notika šeit». Sesava

Tas notika šeit
Anotācija

«Tas notika šeit» 4. sērija. Birzgale

Tas notika šeit
Anotācija

«Tas notika šeit» 5. sērija. Stende

Tas notika šeit