“Mana dziesma” 10. muzikālajā duelī uzvar Linda Leen, Ieva Kerēvica un Jolanta Gulbe- Paškeviča

Svētdien Latvijas Televīzijas skanīgākā šova “Mana dziesma” 10. spēlē uzvaras laurus plūca Dagmāras komanda –Linda Leen, Ieva Kerēvica un Jolanta Gulbe-Paškeviča. Viņām piekāpās Andris Baltacis, Mārtiņš Ruskis un Marts Kristians Kalniņš. Kopējais spēles rezultāts pēc 10 “Mana dziesma” muzikālajiem dueļiem ir 7 pret 3 – dāmu labā!

Šajā svētdienā grupa un spēles dalībnieki spēlēja un dziedāja patriotisma jūtu piesātinātas Atmodas laika “Spēka dziesmas”, kas atsauca atmiņā protestus, lūgumus un izturību, cīnoties par šīs zemes brīvību. Skudriņas, saviļņojuma asaras, patiess emociju lādiņš un tam visam pāri – spēles azarts un pozitīvā gaisotnē pavadīts vakars. Pat Dagmāra beidzot sāka dziedāt!

Nākamos sešus svētdienas vakarus tiksimies “Mana dziesma” īpašajās spēlēs, kuras būs veltītas Maestro Raimonda Paula radošajai daiļradei vairāku desmitu gadu garumā. Tajās, kā ierasts, tiksies sabiedrībā zināmi cilvēki, lai pārbaudītu savas zināšanas par latviešu dziesmām, tikai šoreiz par Raimonda Paula dziesmām!

Kā īpašie viesi šovā uzstāsies dziedātāji no Latvijas reģioniem, kuri dalību šovā izcīnījuši reģionālajās atlasēs. Tās septembrī rīkoja kompānija “MicRec PM” un Latvijas Televīzija. Kopā sešos koncertos Krāslavā, Strenčos, Madonā, Aizputē, Ventspilī un Talsos tika izvēlēti septiņi dalībnieki, kuri ieguva tiesības uzstāties spēlē „Mana dziesma”. Par savu simpātiju ikviens skatītājs varēs balsot Latvijas sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv no 8. novembra.

Raidījums “Mana dziesma” tiešraidē un pēc ētera skatāms Latvijas Televīzijas mājas lapā http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/01.11.2015-mana-dziesma.-desmita-spele.-speka-dziesmas.id59093/ .