Pirmdiena, 18. jūlijs

3621. sērija

Kad Ariāna un Ēriks vēlas nosvinēt savu uzvaru, Ariāna jūtas tik slikti, ka aizmieg Ērika rokās. Viņa sapņo par savu nāvi un nolemj pati noteikt brīdi, kad pielikt punktu savai dzīvei. Ariāna lūdz Ērika palīdzību. Kornēlijs ir satriekts, uzzinot, ka viņam atkal liegta iespēja pierādīt savu nevainību. Maija un Selīna cenšas viņu uzmundrināt. Selīna lūdz padomu Kristofam. Kristofs izsaka Kornēlijam vilinošu piedāvājumu. Lija priecājas, ka Benijs paliek “Firstenhofā”, pat ja nav ieinteresēts izlīgt, tomēr izrāda nelielu greizsirdību, jo Benijs labi saprotas ar Hildegardi un Alfonsu. Pēc sarunas ar Mihaelu un Alfonsu Rozālija saprot, ka viņas jaunā ideja par futbola laukumu var kļūt par nopietnu šķērsli tālākai karjerai, bet tad Andrē uzvedina viņu uz ideju, kā atrisināt šo problēmu.

Otrdiena, 19. jūlijs

3622. sērija

Maija ievēro Širīnas ilgu pilnos skatienus, kas vērsti Floriana virzienā, un vēlas uzzināt no draudzenes, ko šis skatiens nozīmē. Širīnai izdodas pārliecinoši atrunāties, bet tad Maija pieķer Širīnu brīdī, kad viņa izglābj Floriana fotogrāfiju, kuru Maija bija izmetusi atkritumos. Lai arī Ērikam ir ļoti grūti, viņš apsola Ariānai, ka piepildīs viņas vēlmi, taču tikai pēc kāzām. Ariāna jūtas atvieglota, tomēr vēlāk Ēriks atzīstas, ka viņš nevar turēt savu solījumu. Kornēlijs sāk prātot, ka varētu pieņemt Kristofa piedāvājumu. Kad Kristofs izprovocē Kornēliju, abi sastrīdas, Selīna lūdz Kornēlijam pamest “Firstenhofu”. Alfonss ir sajūsmā, uzzinot, ka “Firstenhofā” viesosies kādreizējā mūziklu zvaigzne Marita Maričelli. Alfonss ir liels viņas cienītājs un parāda Hildegardei labi glabātās piemiņas lietas no jaunības laikiem, kad jūsmoja par Maričelli. Arī Verners ir prieka pilns par zvaigznes ierašanos un grasās izpildīt katru viņas vēlēšanos. 

Trešdiena, 20. jūlijs

3623. sērija

Ariāna saprot, ka Ēriks ļoti cieš, tāpēc nolemj pati izbeigt savu dzīvi. Viņa slepus nozog miega zāles no Mihaela prakses un atstāj Ērikam testamentu un atvadu vēstuli. Kad Ēriks un Selīna no Mihaela uzzina, ka Ariāna nozagusi miega zāles, šķiet, jau ir par vēlu. Kornēlijs jūtas Selīnas nodots un, samierinājies ar likteni, svin savu dzimšanas dienu Larsa lomā. Pēc sarunas ar Maiju Kornēlijs maina domas un jautā Florianam, vai viņš joprojām būtu gatavs liecināt pret Ēriku. Maija vēlas uzzināt patiesību no Širīnas. Viņa atzīstas, ka ir iemīlējusies Florianā. Maija novēršas no draudzenes. Alfonss un Verners konstatē, ka abi ir Maritas Maričelli kaislīgi fani, un katrs gatavojas zvaigzni pārsteigt savā veidā.

Ceturtdiena, 21. jūlijs

3624. sērija

Ēriks uzzina, ka Ariāna viņam atstājusi vēstuli un testamentu, bet abi dokumenti nonākuši pie Kristofa. Ēriks izsaka Selīnai aizdomas, ka Kristofs apzināti ļāvis dokumentiem pazust. Selīna noraida Ērika aizdomas kā absurdas, taču tā vietā viņu gaida daudz šausminošāka atziņa. Maija un Florians izglābj Ariānu pēdējā brīdī. Floriāns atzīstas Maksim, ka aizvien mīl Maiju, un arī Maija saprot, ka viņai pietrūkst Floriāna. Hildegarde pierunā Beniju doties izbraucienā ar Liju. Lija cenšas paskaidrot dēlam savu rīcību, bet Benijs viņā neklausās. Pēc brīža abi saprot, ka ir apmaldījušies. Rozālijai izdodas pārliecināt Verneru atdot viņai viesnīcas zemes gabalu futbola laukuma būvei, un viņa cer, ka izdosies pierunāt arī Krautingas iedzīvotājus sadarboties.

7+