18. septembris, pirmdiena

11. sērija

Mārtina Grūbera atzīšanās sagādā lielu šoku visai ģimenei. Hanss novēršas no brāļa un liek viņam izvākties no mājām. Arī Lilī nesarunājas ar Mārtinu un cenšas viņu ignorēt. Vienīgā, kas atbalsta Mārtinu, ir viņa palīdze Linna. Kad pie Mārtina uz praksi atved 17 gadus veco jaunieti Nou Reimani, Mārtins konstatē tikai vieglu gripas infekciju. Zēns nesen pārcēlies pie sava tēva jaunās ģimenes. Pēc ballītēm, narkotikām, nepatikšanām skolā un ar policiju Noa Elmavā meklē ceļu atpakaļ uz normālu dzīvi. Mārtins nenojauš, ka zēnam izveidojušās tuvākas attiecības ar tēva jauno sievu Jūli.

19. septembris, otrdiena

12. sērija

Noa vēlas, lai visi uzzina patiesību par viņa attiecībām ar Jūli. Jūle ir skolotāja vietējā skolā un lūdz viņu klusēt, jo viņai var draudēt lielas nepatikšanas. Zēna veselības stāvoklis strauji pasliktinās. Viņš tiek nogādāts slimnīcā. Aleksandrs Kānveilers ar Mārtinu meklē cēloni jaunieša veselības problēmām un atklāj ko šokējošu. Grūberu sētā aizvien valda nomācoša atmosfēra. Hanss atsakās sarunāties ar Mārtinu. Līzbete veltīgi cenšas samierināt abus brāļus.

20. septembris, trešdiena

13. sērija

Pieredzējušais zvanu lējējs Lorencs Koflers nejauši salauž roku. Mārtins Grūbers uzstāda vīrietim nopietnu diagnozi, kas nozīmē, ka Koflers ir spiests atteikties no savas profesijas. Viņa dēls Daniels ir novērsies no tēva, jo nespēj pieņemt tēva jauno draudzeni Hanni, ar kuru Koflers iepazinās tikai pusgadu pēc sievas nāves. Mārtins ar Aleksandru vēlas palīdzēt Kofleram un meklē iespējas, kā apturēt vīrieša slimību, bet vairāk par piespiedu aiziešanu pensijā Kofleru sāpina fakts, ka viņa dēls nevēlas pārņemt ģimenes biznesu.

21. septembris, ceturtdiena

14. sērija

Hanne dodas pie Daniela, lai pierunātu viņu palīdzēt Lorencam Kofleram zvanu darbnīcā. Abu sarunā atklājas, ka Lorencs licis dēlam meklēt citu darbavietu un nav vēlējies uzticēt savu zvanu darbnīcu. Pēc ilgiem meklējumiem Mārtinam un Aleksandram izdodas atrast Koflera osteoporozes cēloni. Arī privātajā dzīvē Mārtinam neklājas viegli. Hanss joprojām atsakās sarunāties, arī Lilī izvairās viņu satikt. Linna mēģina pierunāt Hansu salīgt ar brāli mieru, lai neliktu ciest visai ģimenei. Hanss paziņo Linnai, ka viņai jāpamet darbs pie Mārtina. Negaidot Mārtins saņem ielūgumu no Franciskas apciemot viņu un dēlu Johannu Ņujorkā.

22. septembris, piektdiena

15. sērija

Mārtins ir apņēmies pamest Elmavu un pārcelties uz Ņujorku. Viņš saprot, ka Hansa aizvainojums pret viņu ir pārāk dziļš. Mārtina pēdējā paciente ir jauna sieviete Katarīna Šobere, kura gaida kaulu smadzeņu transplantāciju. Elmavā ierodas Katarīnas māsa Melānija, lai ziedotu māsai kaulu smadzenes. Abas māsas nav satikušās vairākus gadus un var manīt saspīlējumu viņu attiecībās. Pēkšņi Melānijai parādās veselības problēmas. Mārtins saprot, ka Melānija vairs nevarēs kļūt par donori, un cenšas atklāt jaunās sievietes saslimšanas iemeslus.