18. septembris, pirmdiena

3862. sērija

Širīna pārdzīvo saspringto situāciju ar Heningu. Gerijs vēlas iepriecināt draudzeni un sarīko viņai pārsteiguma ballīti Ērika dzīvoklī. Širīna cer pavadīt vakaru ar Geriju divatā. Ivonna ir spiesta atzīt, ka Kristofs nekad viņu neprecēs un viņu attiecības viņam nav svarīgas. Ivonna izmanto iespēju atriebties Kristofam un pazemo viņu. Mihaels vēlas, lai Karolīna pretotos probācijas uzraudzei un neļautu sevi šantažēt. Viņš nenojauš, ka sieviete ir uzstādījusi Karolīnai jaunas prasības. Maksim iepatīkas ideja pieteikties vēlēšanām ciema padomē. Alfonss un Hildegarde piesakās palīdzēt.

19. septembris, otrdiena

3863. sērija

Ēriks konfrontē Kristofu par kļūdainu naudas pārskaitījumu. Kristofs saprot, ka Ivonna ir viņu iegāzusi. Viņš sarauj attiecības ar viņu un padzen no darba. Lai saglabātu darbavietu, Ivonna vēršas pēc palīdzības pie Vernera. Gerija un Širīnas divvientulību pēkšņi izjauc Gerija mātes Helēnas ierašanās. Helēna priecājas, ka Gerijam ir draudzene, bet šaubās par Makša politiķa karjeru. Maksis apņemas sevi pierādīt. Džozija gatavojas kafejnīcas atklāšanai. Viņa ielūdz uz svinībām arī Paulu un Konstanci. Džozija uzzina, ka netālu no viņas kafejnīcas slavens konditorejas uzņēmums atvērs savu filiāli.

20. septembris, trešdiena

3864. sērija

Džozija jūtas pārliecināta par savām spējām un nolemj piedāvāt katram viesim individuāli pagatavotas konfektes. Atklāšanas svinībās Džozija satiek jaunu vīrieti Leonu, kurš arī ir kaislīgs šokolādes cienītājs. Džozija nenojauš, kas Leons ir patiesībā. Kristofs ir spiests atzīties Verneram un Robertam, ka pēc Ariānas uzbrukuma viņam ir problēmas ar rēķināšanu. Verners pieprasa Kristofam atkāpties no "Firstenhofas" vadības. Gerijs piedāvā savai mātei pārcelties pie viņa un Ērika. Širīna sāk baidīties par abu attiecībām. Viņas bažas sāk apstiprināties.

21. septembris, ceturtdiena

3865. sērija

Helēna ir spiesta atzīt, ka Gerijs kļuvis daudz patstāvīgāks un viņam var droši uzticēties. Vēlāk izjādē Gerijs cieš negadījumā. Viņš nolemj noklusēt notikušo, bet trauma izrādās nopietnāka. Kristofs piedraud pārdot Džozijas kafejnīcas akcijas. Ivonna ir spiesta meklēt palīdzību pie Paula. Paulam izdodas pierunāt Kristofu atkāpties. Ivonna iesaka Džozijai piekrist Leona aicinājumam satikties. Džozijai Leons šķiet simpātisks. Viņa nolemj pārliecināt viņu par savu talantu. Maksis ir spiests atzīt, ka viņa kandidēšanai vēlēšanās likti pārāk lieli šķēršļi. Viņš nolemj izmantot Alfonsa un Hildegardes labo reputāciju ciemā. Alfonss vēlas dot Maksim labu mācību un uzaicina viņu makšķerēt.