Pirmdiena, 18. oktobris

1. sērija

Emīlija Franka pavadībā dodas uz Hamburgu, lai apciemotu savu joprojām slimnīcā esošo māti. Tikmēr Betijai klīnikā pietrūkst gan Franka, gan savas labākās draudzenes Hannas. Pūlas kundze ilgojas pēc jaunumiem no Konrāda, bet Lūkasam kādas sarežģītas attiecības pacientu starpā atgādina par viņa paša un Helēnas neveiksmīgo romānu. Klīnikā saindēšanās dēļ nonāk Manuels Krone, kam arī ir vecāka draudzene. Viņa tēvs Heiko par to nav sajūsmā, turklāt izrādās, ka Manuels ir eksperimentējis ar potenci uzlabojošiem līdzekļiem, un iet vaļā kaismīgs strīds. Tikai tad, kad medicīniskā situācija kļūst pavisam nopietna, tēvs spēj pārvarēt savas emocijas, lai ķertos pie sarunas ar dēla draudzeni.

Otrdiena, 19. oktobris

2. sērija

Betiju vajā pagātnes atmiņas un bailes – kad tiek atvesta kāda ar nazi savainota paciente, medmāsa zaudē savaldīšanos un tikai ar lielām pūlēm spēj saņemties darbam, neatklājot Frankam to, cik patiesībā slikti jūtas. Tikmēr Ava, kā jau allaž, nespēj apslāpēt savu interesi par citu cilvēku privāto dzīvi un kaismīgi jūt līdzi Pūlas kundzes un viņas pielūdzēja Konrāda plaukstošajām attiecībām. Klīnikā kā pacienti ierodas Talulas vecāki. Tobiasam ir brīvdiena, tāpēc viņi nonāk Helēnas fon Arnštetes rokās, kurai Talulas tēvs Ludvigs kautrējas atklāt savu delikāto veselības problēmu, tomēr viņa sieva Petra neatstāj izvēles iespējas.

Trešdiena, 20. oktobris

3. sērija

Betija pamostas no slikta sapņa. Viņas bailes pēc piedzīvotā uzbrukuma pastiprinās, bet, kad viņa grib par to parunāt ar Franku, viņš kopā ar Emīliju dodas uz Hamburgu, kur Paula ir pamodusies no komas. Aleksanders piedāvā Safijam aizdevumu, lai viņš varētu piepildīt savu sapni. Helēnu ieintriģē astoņus gadus vecās Tildas gadījums – meitene nejūt sāpes. Tas apgrūtina izmeklēšanu, taču Helēna nepadodas. 75 gadus vecais Valers tiek atvests uz slimnīcu pēc sadursmes ar riteņbraucēju, bet viņa uzvedība ir pilnībā mainījusies. Helēnai rodas ideja, kas šīs izmaiņas varētu būt izraisījis, bet Valtera sieva Margota tam nespēj noticēt. 

Ceturtdiena, 21. oktobris

4. sērija

Paula tiek pārvesta uz Karla klīniku. Emīlija un Franks cenšas viņai šo uzturēšanos padarīt pēc iespējas patīkamāku, bet Betijai ir grūti palikt neitrālai. Turklāt viņu kaitina nodaļas jaunā medmāsa Rike, kura uzreiz pēc ierašanās pārāk iejūtas nodaļas dzīvē. Engeles kundze nonāk slimnīcā pēc samaņas zaudēšanas, viņa pieteikusi badastreiku, lai pievērstu uzmanību bišu problēmām. Kad arī viņas meita Tanja nonāk slimnīcā, starp māti un meitu izceļas jau sen briedis konflikts. Avai ir melnā diena – iepazīšanās aplikācija nerāda fotogrāfijas, tāpēc viņa ar saviem jautājumiem kaitina nodaļas kolēģus, lai atrastu sev intelektuāli piemērotu partneri. Bet Avu gaida kāds pārsteigums. 

Piektdiena, 22. oktobris

5. sērija

Kopš piedzīvotā uzbrukuma Betijai atkārtojas panikas lēkmes, kuras viņa cenšas kontrolēt. No Franka viņai izdodas to noslēpt, bet ne no māsiņas Rikes, kura visu pamana. Tas Betijai nāk par labu. Franks pievērš pastiprinātu uzmanību Paulas neiroloģiskajām problēmām, bet Paula to pārprot un sāk atkal iemīlēties savas meitas tēvā. Safijam jāpieņem grūts lēmums, kuram uzticēt bārmeņa darbu savā jaunajā krodziņā. Ava cenšas onkulim palīdzēt, bet tas visu tikai sarežģī. Priekšnieks uz slimnīcu atved savu mācekli Danielu, kuram darba traumas rezultātā ir lauztas ribas. Daniels dara visu, lai priekšnieks neuzzinātu par Daniela dzimuma maiņas operāciju. Taču tieši tobrīd slimnīcā nonāk arī Stefānija – Daniela skolas laika labākā draudzene. Kā Stefānija reaģēs uz Daniela jauno identitāti?

12+