• Piektdiena, 2021. gada 15. janvāris
  • Vārda diena: Fēlikss, Felicita
  • Rīgā sniega pārslas, -11 °C, A/ZA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

Valsts svētiem veltīts ekumenisks dievkalpojums Doma baznīcā

Dievkalpojums

Latvijas Republikas 102.dzimšanas dienas rītā Latvijas Televīzija pārraidīja valsts svētkiem veltītu ekumenisko dievkalpojumu Doma baznīcā. Tajā piedalījās visu Latvijas lielāko reliģisko konfesiju bīskapi un pārstāvji. Svētrunu teica Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags. Dievkalpojumā muzicēja ērģelnieks Aigars Reinis, koklētāja Līga Griķe, saksofonists Aigars Raumanis un solists Rihards Mačanovskis (basbaritons).

Komentāri (6)

izodiaks
Paldies Arhibīskapam Vanagam par lielisko uzrunu, sprediķi !
Juris Timmermanis
Diemžēl pasaule nav ieinteresēta ka tās NEdarbus izgaismo Kristus Gaisma...
Žanna Helmane
Paldies arhibīskapam Vanagam par valstsvīra un garīga līdera cienīgu runu. Kā svaigs gaiss telpā, kas sen nav vēdināta. Gribētos, lai tā tiktu iztulkota pasaules lielajās valodās un dotos pāri Latvijas robežām.
Aija Volka
Skatoties no datora, sprediķa laikā (!!) divas reizes reklāmas iestarpinājums. Šī nu gan būtu lieta, ko nedrīkstētu ļaut ''robotam'' noteikt- kad rādāmas reklāmas. Nespēju aptvert, ka tāda bezkaunība piemistu cilvēkam- pārtraukt pusvārdā...
Einars Verro
Žēl, ka šo sprediķi nedzirdēs VISI Latvijas iedzīvotāji. Tikai tie, kuri iedomāsies atvērt šo lapu internetā. Varbūt ir iespēja sabiedriskajos medijos TO palaist publiski? Paldies.
Einars Verro
Izcils Vanaga sprediķis. Neko tik sakarīgu un mūsdienīgi, mazliet revolucionāri, nebiju no baznīctēviem dzirdējis. Sevišķi iztirzājot dažādu filozofisko strāvu analīzi - Nīče /mans favorīts/, un citu, kas šodienā atspoguļo esošās problēmas, bieži nejēdzības. Visu cieņu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Jelgavas baptistu draudzes dievkalpojums

Dievkalpojums
Anotācija

Barikādēm 30. Ekumēniskais dievkalpojums Doma baznīcā. TIEŠRAIDE!

Dievkalpojums
Anotācija

Svētā Mise Rīgas Svētā Alberta Romas katoļu baznīcā

Dievkalpojums