• Ceturtdiena, 2020. gada 13. augusts
  • Vārda diena: Velga, Elvīra, Rēzija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Dzeguze» 51. - 53. sērija

Dzeguze

Pirmdiena, 18. decembris

51. sērija

Ervins lūdz Taņai nedot viņam veltas cerības. Klāra paziņo Milošam, ka paliks kopā ar Kornelu. Anita pieķer Cirilu un Marko futbola laukumā. Pie Lenkas ierodas viņas bijušais pasniedzējs. Milošs paziņo Jablonskiem, ka ir atradis jaunu darbu. Marcels, izliekoties par Lenku, piekrīt pagatavot reprezentatīvu kūku. Duško uzzina, ka tēvs grasās braukt strādāt uz Vāciju. Ervins atzīstas Taņai mīlestībā. 

Otrdiena, 19. decembris

52. sērija

Milošs ir pārliecināts, ka, strādājot Vācijā, spēs labāk nodrošināt visu nepieciešamo bērniem. Štefans grasās lidot uz Ameriku. Taņa paziņo Ervinam, ka dosies prom. Vasils ir pārliecināts, ka spēs Taņu noturēt tuvumā. Lenka nepiekrīt cept kūku. Duško ir vīlies Klārā. Lūkašs neiesaka Štefanam lidot. Vasils sazinās ar savu juristu. Lūkašs piezvana Jurajam. 

Trešdiena, 20. decembris

53. sērija

Milošs paziņo bērniem, ka brauks uz Čehiju un ņems viņus līdzi. Jozefs pārmet Taņai prombraukšanas plānus. Agata ievēro, ka Štefanam trīc rokas. Taņa piekrīt palikt, ja projektā tiek iekļauts brīvdabas muzejs. Marcels grasās cept kūku Lenkas vietā. Vlado paziņo, ka ir atradis īsto sievieti. Ervins ļoti priecājas, ka Taņa paliek. Jurajs ierodas pie Štefana. Vasils atzīstas Jelai, ka Taņa ir viņa meita. 

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Dzeguze

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 55. - 58. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 47. - 50. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 43. - 46. sērija

Dzeguze
Anotācija

«Dzeguze» 39. - 42. sērija

Dzeguze