• Ceturtdiena, 2021. gada 4. marts
  • Vārda diena: Alise, Auce, Enija
  • Rīgā skaidrs, +1 °C, Z/ZR vējš, 5,14m/s
LSM Bērnistaba

«Projekts: šķiršanās» 9. - 10. sērija

Projekts: šķiršanās

9. sērija

Pateicoties lieliski uzfilmētajiem vecāku šķiršanās video materiāliem, Haralds ir uzņemts kinoskolā. Šī ziņa vecākus iepriecina. Taču arvien vairāk cilvēku ir šo materiālu skatījušies arī internetā, tāpēc dēlam nākas izstāstīt vecākiem, ka viņi ar savu konfliktu tagad ir kļuvuši slaveni.

 

Laura un Aivars noskatās Haralda radīto filmu un katrs reaģē atšķirīgi. Tomēr vienā jautājumā viņi ir vienoti: dēlam šis video ir jāizdzēš. Pāru konsultants uzdod nākamo šķiršanās uzdevumu – iztēloties savu dzīvi pēc desmit gadiem. Tas nemaz nav tik viegli.

Evai pēkšņi izjūk pasaules glābšanas ceļojums. Laura cenšas pārdot māju, bet Aivars dara visu iespējamo, lai tas neizdotos. Tikmēr kaimiņos jau tiek plānota guļamistabas pārbūve par bērnu istabu. Tālis ir aizrāvies ar gaidāmo mazuli.

10. (nosl.) sērija

Liepiņu ģimene saņem pēdējo šķiršanās terapijas uzdevumu – «Atā!». Gan Laurai, gan Aivaram jāuzraksta atvadu vēstule savam bijušajam laulātajam.

Jogita uzskata, ka viņas attiecības ar vīru ir nonākušas krīzes situācijā, jo Tālis viņai nepievērš pietiekami daudz uzmanības. Jogita lūdz iespēju pārnakšņot pie Liepiņiem. Tālis ir pārņemts ar skaistāko un drošāko mazuļa ratiņu meklējumiem un, situācijas risināšanai, lūdz atbalstu kaimiņam Aivaram.

Laura un Aivars paraksta šķiršanās dokumentus. Laura atzīstas Aivaram, ka viņas sirdi ir aizņēmis kāds cilvēks, kuru viņa pazīst jau divdesmit gadus. Liepiņu bērni Eva un Haralds, vecākiem nezinot, nolēmuši sarīkot šķiršanās ballīti mājas dārzā un saaicināt uz to visus ģimenes draugus, kā arī vecvecākus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Projekts: šķiršanās. Seriāls. 10.sērija 1

Projekts: šķiršanās

Projekts: šķiršanās. Seriāls. 9.sērija

Projekts: šķiršanās

«Projekts: šķiršanās». Seriāls. 8. sērija

Projekts: šķiršanās

«Projekts: šķiršanās». Seriāls. 7. sērija

Projekts: šķiršanās

«Projekts: šķiršanās». Seriāls. 6. sērija

Projekts: šķiršanās