Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo/LSPA" 12:0 HK "Prizma/IHS"

HK «Prizma/IHS» šī ir pirmā spēle kopš 8. decembra. Savukārt pie HK «Mogo/LSPA» stūres nupat stājies Ģirts Ankipāns. To, ka «Prizma/IHS» nav spēlējusi 5 nedēļas, varēja just jau no pirmajām minūtēm, spēles pirmajās 10 minūtēs HK «Mogo/LSPA» HK «Prizma/IHS» vārtos sabēra 5 ripas pēc kārtas! 2 vārtu guvumi Jurim Ziemiņam. HK «Prizma/IHS» pirmajā periodā divreiz izdarīja vārtsargu maiņu Petkus vietā stājās Norvaišs, tad atkal vārtos atgriezās Petkus. Tas gan spēles ritējumu nemainīja, HK «Mogo/LSPA» guva vēl 3 vārtus un pēc 20 minūtēm HK «Mogo/LSPA» vadībā ar 8-0.

Pēc pārtraukuma savus trešos vārtus spēlē guva Juris Ziemiņš. Bet tas arī bija viss. «Prizma/IHS» iespēpēlējās un vairāk vārtus nezaudēja. Pēc diviem periodiem HK «Mogo/LSPA» vadībā ar 9-0.

Pēdējā trešdaļā HK «Mogo/LSPA» vēl 3 precīzi metieni un galu galā uzvara ar 12:0. HK «Mogo/LSPA» tabulā saglabā trešo vietu, bet «Prizma/IHS» ir sestā.