FIBA Eirolīga sievietēm. "TTT Rīga" - "BLMA Lattes Monpellier"

"TTT Rīga" Eirolīgā tik tikko izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru Eirolīgas spēlē pret Francijas Monpeljē 45:80, kas ļauj rīdziniecēm turpināt cīņu par Eirolīgas izslēgšanas spēlēm, Olimpiskajā centrā ir arī Andris Auziņš.

Latvijas čempionvienība pret Francijas Monpeljē bija noskaņojušās uz uzvaru – sākumā 5:0, bet tā arī bija vienīgā reize, kad tik ļoti svarīgajā spēlē «TTT Rīga» bija vadībā, tā vien šķiet, ka rīdzinieces pārdega - pirmais puslaiks – izgāšanās, pēc desmit spēles minūtēm francūzietēm divreiz vairāk punktu nekā mūsējām – 14:28. Rupjo kļūdu dēļ, kas bieži radās pēc pretinieču presinga, «TTT Rīga» punktus nespēja gūt septiņas minūtes pēc kārtas – kā laikā pretiniecēm 19 punktu izrāviens, bet puslaikā -28! Pēc atpūtas aina laukumā mazliet uzlabojās, tiesa «TTT Rīga» kombinācijas augļus nenesa un punkti nāca lielākoties pēc individuālām darbībām. Visā spēlē TTT tikai 8 rezultatīvās piespēles – pretiniecēm 22. Pirmā puslaika iekrātais deficīts bija pārāk liels «TTT Rīga» septītais zaudējums Eirolīgā 45:80.

Intervija - Vanesa Jasa, “TTT/Rīga” aizsardze

Zaudējums smazina «TTT Rīga» cerības uz izslēgšanas spēlēm, lai tajās iekļūtu pašām būs jāuzvar nākamās divas spēles un jācer, ka francūzietes zaudēs visas trīs savas atlikušās spēles.