• Svētdiena, 2017. gada 17. decembris
  • Vārda diena: Teiksma, Hilda
  • Rīgā -1.6°C, D vējš 1.3m/s, 751mm Hg, 88%

Supernova 2017

Supernova 2017

Komentāri (2)

Ingems Flamingems
Lindiš varbūt uzvarēs, bet citreiz, šai viss vēl priekšā. Pagaidām neuztveru šās stilu. Bet izskatās- meiča centīg, darbos uzticama, ar caursitien spēju. Ar šādu, ja es būt darbons, uzdrīxtētos pasākt visādas lietas, varbūt ne popmuzōnā. Varbūt Lindai provēt Rīgā ōperā? Augums rādās piemērots jaudai.
Frankō- atgtādin vācu popsu, patīk, bet bisk pietrūxt.
LaurValters=afrikān vai leiš pops- krāsās. ŽagarBunte pie krāgas afrikānisk. Pozitīv. Vaj Laurim garšoj "Druvas" cigolsalcis? Situ saujā! Cigors- garfdākais no saldejumiem, "Druva"- mīlig vienkārš klassik, šķiet vēl nav pārmudrijusies ar superreceptēm, kas vairs nav saldejum.
MikDukurs- kaukas ir, bet pietrūxt. Šo, ja es būt filmētājs, ņemtu iemuzicēt ko kinōfilmai, vai filmā par praviet Jōnu, to kuru zivs aprija- titullomā.
Visbeidzot- pilnībā patīk 4 uzvarējušie, neesu vīlies. Ja pareiz nojautu- nolemts braukt TriānParkam? Tā varēt būt lab doma- šie uz lielskatuv gan izceltos gan izklausās pārliecnoš- zin ko grib muzicēt un izdodās, jeb- ir savs stils. Minu, šiem E-vīzijā sasniegt līdz~ 3. vietai. Tikai, jo 1.;2. var iekļūt kas švakāx bet par ko vairāk balso~ tradicjonāl Krievijai daudz balsotāj.
"MRJū"- tikpat pārliecnoš, atgādin dāņu popsu, bet varbūt bisk mazāk izceļās. Minu- šiem E-vīzijā līdz 4.vietai.
Ludvigs- spēcig un neparast, bet vēl laix nobriest, viss priekšā, un daudz- gan mēs vēl šo manīsim kā pirmo latvi pasaulmērog popmūzōnā ja pacentīsies. Parast man patīk vientuļie dziedoņ&dziedones Eirvīzijā, tomēr tos par maz novērtē, jo pietrūxt tingeltangels. Bet rau- Lena pirms 7 gadiem ne vien nodziedaj pa pirmo, bet tā ij sabalsoj! Minu- šam E-vīzijā līdz 5.vietai.
Santuc- skaista, dzied smuk, bet arī- viss vēl priekšā. Šķiet kulminācijā šai zuda jauda dēļ saliektās muguras? Minu- E-vīzijā līdz 6.vietai.
Tad nu- šogad lai brauc "TP"- šie man izskatās vismazāk šaubīgie no visu gadu mūzikantiem kas jelkad braukuš. A DievPalīg!
DjRūdis nekautrejās atzīt sevi par agnostiķ? Citād saprātigs džeks izskatās, bet nu, Rīgā jau visād mēdz būt. Dievam jatic, tā labāk.
Pjotr Tuvov's
Linda Leen uzvarēs !

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Pilnīga Supernova»

Supernova 2017

Supernova 2017. Fināls

Supernova 2017

Justs «Message to You» 1

Supernova 2017

Intars Busulis un Abonementa orķestris «Debesis»

Supernova 2017

Triana Park «Line»

Supernova 2017