Madonā aizvadīta Eiropas čempionāta junioriem biatlonā pēdējā diena

Madonā Eiropas junioru čempionāta pēdējā dienā medaļas tika sadalītas iedzīšanas distancēs pēc vakardienas rezultātu handikapa. 12,5 kilometros ar četrām šautuvēm mūsu Renārs Birkentāls trasē devās vienpadsmitais, minūti un 16 sekundes pēc tam, kad jau bija startējis līderis – itālis Nikolo Betemps. Lai arī solis distancē Renāram šodien bija ātrs, vējainie laika apstākļi atstāja iespaidu uz šaušanu. Vienubrīd latvietis bija sestais, bet kopā 5 kļūdas šaušanā neļāva finišā Birkentālam pacelties augstāk par bija 10. vietu.

Intervija - Renārs Birkentāls, 10.vietas ieguvējs 12,5 km

Otrs Latvijas biatlonists Imants Maļina arī ar piecām kļūdām šautuvē palika 48. Savukārt uzvaru otro dienu pēc kārtas izcīnīja jau minētais itālis Nikolo Betemps. Juniores veica 10 kilometru distanci. Mūsu vienīgā dalībniece Sanita Buluņa startēja 16. Lai arī sniegputenī ar šaušanu Sanitai veicās tīri labi - 20 šāvienos tikai 3 kļūdas, ar slēpošanu gāja sliktāk, un beigās Buliņa finišēja 21.

Intervija - Sanita Buliņa, 21.vietas ieguvēja 10 km

Tikmēr galvenajā cīņā par zeltu iesaistījās francūziete Anaele Bondū un bulgāriete Lora Hristova. Šoreiz čempiones gods tika Francijas biatlonistei.